Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lifetilt? Csinálta már valaki?...

Lifetilt? Csinálta már valaki? Hogy kelle elkezdeni?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni, hogy van ennek a menetet? Be kell regisztrálni, vagy ilyesmi? Tudna valaki nekem segíteni és mesélni az esetleges tapasztalatairól?


Köszönöm


2013. ápr. 1. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
64%

Csinálhatod ingyen (minden nélkül), begyűjtve minden infót az oldalról (van fenn diéta, minta étrend és minta edzésterv is), megtalálod a tudatos táplálkozás 3 részében az összes diétához szükséges dolgot. Ha azt szeretnéd, hogy nyilvánosan fogyasszon le, a blogon leközölve mindent, akkor jelentkezni kell egy olyan programra, amit meghirdet (most éppen futnak, szóval akkor várnod kell, de pl. popsiformálós éppen most van meghordetve). Az ingyenes, ha bekerülsz. Ha tudsz fizetni, akkor a "programok" fül alatt találsz árakat, ebben az esetben személyesen foglalkoznak veled. (Orvos, dietetikus, a blog írója személyesen edzéseket tart, masszázs, pszichológus...)

Egyszerű kalóriadeficites diéta és mozgás, megmondja a tutit, hogy nincs csodaszer, nincs csodadiéta és ezt a maga alfahím stílusában. Ez működik, csak nehezebb, mint mást diétát tartani. Érdemes elkezdeni, mert nem úgy fogsz utána gondolni egy diétára, hogy "oké, holnap lejár, akkor megeszek 3 kakaóscsigát", hanem sokkal könnyebben tartod a súlyod. Nem a legegyszerűbb út, de egészségesebb, mint a legtöbb diéta.

Kezdd a Tudatos táplálkozás I, II, III-mal.

( [link]

[link] l

[link] )


Utána nézd meg a mintaétrendeket és úgy dönts, hogy belefér-e. A mozgás kötelező hozzá. Én személy szerint ajánlom, jó dolog, klassz közösség, iratkozz fel facebookon is rá és figyeld a blogot. Sok erőt ad. Közös futások is szoktak lenni. (Ma is volt.)

A kaja sokba kerül hozzá és ajánlott a fehérje, mert megkönnyíti (az a kisebb költség, mert a kaja tényleg horror... drága folyton húst, halat, ... enni).

Én 6 kilót fogytam, szép fokozatosan, 3 még visszavan. Jól érzem magam, a mozgásra szabályosan rászoktam, még sosem élveztem ennyire a futást (pedig nem először kezdek bele).

Ha emellett döntesz, akkor hajrá, ha mást választasz, akkor is kitartást!

2013. ápr. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
19%
Ezt inkább el se kezdd!
2013. ápr. 23. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2013. jún. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!