Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le lehet fogyni kb 2 hónap...

Le lehet fogyni kb 2 hónap alatt 8-10 kilot koplalás nélkül? 15/L

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 00:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Akár le lehet. Egészségesen lehet fogyni heti fél - 1 kilót, azaz 2 hónap alatt a 8 kilogramm reális cél.
2013. ápr. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2013. ápr. 2. 00:28
 3/8 anonim ***** válasza:

én norbi updateztem, minden héten egy kilo lement:) igy 65 kilorol 50re lefogytam pont 15-16 éves korom körül. igazábol nem mozogtam semmit, annyi volt, hogy du. 4 után semmit sem ettem, max egy almát, gyümit... előtte pedig az iskolában egy kiflit tizoraira és ebédnek pedig ami otthon volt, bármi is legyen az. (muszáj volt:P) szépen tartottam azt a sulyt, és én egyáltalán nem éheztem, bár sosem voltam nagy zabagép. minden nap 2 liter szénsavmentes ásvinyzet megittam, ez is laktato ha éhes vagy. sok sikert!


most 20 éves vagyok, és ismét 65 kilo. rájöttem hogy a vékonyság nem egyenlő a csinossággal, és hogy így sokkal jobban érzem magam a bőrömben. nagymamám mindig mondta nekem, hogy a fejlődö szerveznek nem szabadna így fogyóznia mint nekem, mert nem fognak megfelelően kifejlődni a szerveim, mellem. hát tény hogy kis mellem van, bár reménykedek hogy nem emiatt! :D mindegy, elfogadtam :)

2013. ápr. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) enis ilyesmire gondoltam csak mèg mozognék is mellé valamennyit :pp
2013. ápr. 2. 16:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Akkor már tudom kiket látok az Update boltokban. Sosem értettem, hogy milyen emberek vásárolnak ott.


Ehetnének 'update 1' zöldségeket és bármilyen húst, tojást, halat, szalonnát egész nap, ehetnének gyakorlatilag egészséges 'paleo' süteményeket, de nem inkább a szintén drága de gluténnal és szójával telenyomott általában utolsó kategóriájú, ergya minőségű kajákat veszik. Miért, nyilván divatból, hiszen a fogyáshoz tökéletesen megfelelő sőt ideálisabb az előbb leírt húsokból és zöldségekből, esetleg maglisztes sütikkel kiegészített táplálkozás.


És akkor még 30 éves korára sem betegedne meg a ma 20 éves updétező. Az egész testünknek óriási terhelést jelent csak a kenyérrel bevitt és az élelmiszer adalékként használt glutén is, az update ezt alapanyagként használja. Éljen.

2013. ápr. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En sose veszek update cuccokkat :)
2013. ápr. 3. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
bevallhatnám, hogy én sem de nem szeretek titkokat elárulni.
2013. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én vagyok, aki a norbi update-t felhoztam, és igen , félreértés ne essék én sem vettem ott semmit SOSEM :) amerre én lakom nem is láttam még ilyen boltot... csak mindig néztem a kaják számát.. volt egy pdf. fájlom tele listával :) bár elég könnyü az édességeket csak délelőtt lehetett enni (3as) tojás virsli pedig egésznapos (1es). igazábol az embernek van egy kis esze, akkor tudja ő ezt bármiféle norbi könyv (pdf) nélkül is !:) sok sikert!

egyébként most kezdtem el én is megint ezt a kis "diétát" és két hét alatt már le is szaladt az első két kiló!:)

2013. ápr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!