Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy gondolom elhíztam az...

Úgy gondolom elhíztam az elmúlt időben szóval le szeretnék fogyni. Jó az edzéstervem?

Figyelt kérdés

150cm és kb 41kg vagyok.Nem diétázni hanem edzeni szeretnék és az lenne a kérdés hogy naponta 60 fekvő 120felülés és 80 térfelhúzás függeszkedéssel elég-e a fogyáshoz??(azért kaja téren is visszafogom magam)


12/F


2013. ápr. 3. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen 150 centisen szeretnék annyi kiló lenni, mint Te "elhízva" . De a tervhez visszatérve szerintem jó! Kajáról annyit, hogy próbálj kevés szénhidrátot enni, sok gyümölcsöt, zöldséget, cukormentes üdítőket, mégjobb, ha ásványvizet! 13/l 44 kilóval (én is szeretnék fogyni)
2013. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
12 évesen, fiú létedre alacsny súllyal minek? Hova akarsz fogyni? 150cm vagy-pár éb és 170-180cm leszel, ahhoz meg kb 60-70kg, minek fogynál? Ne foglalkozz ilyemivel, átlag súly átlag magassághoz(a kort tekintve) sporoltj, étkezz egészségesen, és ha majd akkor nem tetszik az alakod, majd akkor elkezdesz kondizni, de ne most!
2013. ápr. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!