Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlyváltozás kérdések! Mi az...

Súlyváltozás kérdések! Mi az oka ezeknek?

Figyelt kérdés

Rokonoknál voltunk másfél hétig.

Mivel ők megengedhetik maguknak a húsokat(csirke,sertés,marha,szarvas volt vegyesen szinte minden nap), kipróbáltam a paleo-t.


Úgy tudom, hogy izom akkor kezd fejlődni, ha pihenés van. Másfél hét kihagyásom első pár napjában 2 kg-val mutatott többet a mérleg. (első kérdés): Ez izomtömeg növekedés volt?

Majd a rokonlátogatás vége felé visszafogytam a kiindulási súlyomra. (második kérdés): nem edzettem semmit egész idő alatt. akkor izomveszteség történt? első két-három nap pihenő alatt növekedett, de az edzéshiány miatt elveszett?

Itthon megmértem magam centikben is, ahol 2-3 cm-rel vastagabb vagyok pár helyen. vagyis bezsírosodtam.

(harmadik kérdés): ha paleo szerint étkeztem végig (sok-sok hús, tojás, hal zöldséggel, semmi rizs/krumpli/gabonatermék stb, néha egy kis gyümölcs, de abból is keveset és délelőtt, mert a gyümölcsök is tartalmaznak ch-t (tényleg, csak 1-2 szem eper, vagy egy miniatűr alma csúszott le). hogy lehet hogy mégis híztam zsírba?



2013. ápr. 4. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A súlyingadozásodat valószínűleg a gyomortartalmadnak és a beleid tartalmának változása miatt ingadozott.

Az izom NEM "egy éjszaka alatt" épül fel.

2013. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
első pár napot(4-5) írtam, nem első napot. tudom hogy nem egyik reggeltől a másikra megy.
2013. ápr. 4. 12:18
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért írtam idézőjelben, mert nem konkrétan 1 éjszakára gondoltam, hanem egy rövid időszakra.


A sportolók, testépítők hónapok, évek hosszú munkája alatt építik fel az izomzatukat.


1 kiló izomhoz kb. 2000 g fehérje kell. Ehhez jó 80 kilónyi csirkemellet kellene elfogyasztanod.

2013. ápr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

értem..

és a többire mi a magyarázat?

ez a paleósdi nem jött be, most is betoltam inkább egy tk kiflit, már csak azért is xD

2013. ápr. 4. 12:34
 5/6 anonim ***** válasza:
Az inkább ketogén, amit Te csinbáltál, nem paleó, mert a paleóban nem kell korlátozni a gyümölcsfogyasztást. Nem csodálom, hogy ezt nem találtad tarthatónak...
2013. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dieta ***** válasza:
A sportoló az egészsége elé helyezi a teljesítményt.Valóban hosszú éveket áldoz arra hogy formába tartsa magát de menyivel előbb kezd készülni egy igazán fontos világversenyre.Az izmok elég gyorsan igazodnak a terheléshez.A súlyod valószínűleg nem a kaja összetételétől hanem a menyiségétől változott.A különböző diétákhoz tartoznak jól hangzó magyarázatok de ha elkezdesz keresni egy kalkulátort azt kel látnod csak kalória számításon alapuló fogyókúrához találsz.Tehát minden olyan fogyókúra ami hószútávon is eredményes a kalória számításon alapul. Ha változatosan étkezel kicsi az esélye hogy különböző táplálék kiegészítőkre legyen szükséged és nem kockáztatod valamely összetevő túladagolását.
2013. ápr. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!