Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 4 nap alatt 1,5 kilót fogytam?

4 nap alatt 1,5 kilót fogytam?

Figyelt kérdés

Nos 4 napja koplalok , így sikerült végre 1,5 kilót leadnom. Tudom,hogy ez csak a felesleges víz és zsírból nem ment le semmi.De ez most nagyon motivál engem.

Tisztában vagyok a koplalás minden negatívumával,de sürgősen le kell adnom még 6-7 kilót egy esemény miatt.

A koplalást is úgy csinálom,hogy fehérjét eszek,de minimális ch-t rizs formájában juttatok a szervezetembe.


Most tényleg nem az okitásokra vagyok kiváncsi hanem arra,hogy edzés mellett,ha iszom hozzá a fehérjét,akkor végülis formásabban,tónusosabban fogyok le?

( próbáltam már a ch szegény fehérjedús, fitnesses étrendet,én nem fogytam tőle,úgyhogy ilyen válaszokat sem kérek,ez az egyetlen,ami most beválik és nem tágítok mellőle)

Edzést így gondoltam

Mivel nincs pénzem rá,ezért heti 2* tudnék menni.

Hétfőn súlyzózás + 20 perc kardió , ill. csütörtökön egy spinning óra ( 30 perc kb. az intenzív tekerés) + utána egy laza 20 perces kardió


A fenekemet féltem a legjobban,mert oda alig hízok és félek,hogy nagyon le fog fogyni.

Ezért tudna valaki tippet arra,hogy itthon kb 20 kiló nehézséggel mivel guggoljak,hogy "megvédjem"? Nincsenek súlyzók itthon,de itthon is szeretnék mozogni valamit.


2013. ápr. 7. 13:22
 1/4 A kérdező kommentje:
ja,és az edzés után 1 adag fehérjeturmixot innék,az lemaradt
2013. ápr. 7. 13:23
 2/4 A kérdező kommentje:

senki

?

2013. ápr. 7. 15:23
 3/4 dieta ***** válasza:
Egy kiló fogyáshoz 7700 kalória deficit tartozik ,ha ezt megszorzod 6.5 el az 50050 kalória és ha az életben maradást esélyét feláldozva is koplalással akarsz gyorsan fogyni már csak a napi kalória igényeled kel elosztanod a fenti összeget . Ha a napi kalória igényed 3000 kalória akkor nemsokkal kel két hétnél tovább teljesen lemondanod az evésről és persze inni sem ihatsz olyat aminek energia tartalma van.Szerinted ez egy ésszerű reális cél.Sajnálom olyan kérdést tettél fel amiben leírtad az általad elfogadható válasz és amikor senki nem válaszolt türelmetlenül próbálod kiprovokálni a választ.
2013. ápr. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az en kerdesem az edzesrol szolt az eleje csak bevezeto ,h konkretan mit is csinalok
2013. ápr. 7. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!