Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 év alatt majdnem 20 kilót...

1 év alatt majdnem 20 kilót fogytam, de most mi van akkor?

Figyelt kérdés

Tavaly karácsonykor 72kg voltam.Az valami borzasztó volt.Boltba utáltam menni mert kövér voltam (165 cm.)

Nyáron lekoplaltam magamról 10-12 kilót.Augusztusban 62 kiló voltam.

Szeptember óta mióta suli van,elkezdtem többet enni,és sportolgatni,izmosítani(zumba,kardio,aerobic) de mégis fogyok és rohamosan.

53 kiló vagyok,de hájasabb.

Én ezt nem értem

Mondják hogy zsírosodom.De hogy a pcsába ha mellette izmosabb is vagyok és a kilókon,centiken SEMMI nem látszik.Ez most MI?????


2013. febr. 4. 19:26
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Ez mi???

Komolyan tök felfoghatatlan

Mert centiken se látszik semmi,egyedül a vádlim lett több,de az genetika mert alapból izmos vádlim van.

Ki érti?

2013. febr. 4. 19:28
 2/20 Awful11 ***** válasza:
Azért van, mert koplaltál! A koplalásnál izomból fogysz nem pedig zsírból, és utána még vissza is jönnek a kilók.Nem is az a fontos, hogy hány kg vagy, hanem az, hogy mennyi a testzsírszázalékod. A koplalásnál szépen leadtad az izmaidat, de ugyanúgy megmaradt a zsír! A fogyáshoz szálkásító diéta és aerob edzés kell, nem pedig koplalás!!
2013. febr. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

de nem olvastad el mit írtam?:)

Már sportolok és nem maradt meg a háj,mert szeptemberbe gyönyörű alakom volt még.

Komolyan nagyon szép.

Most meg...

2013. febr. 4. 19:38
 4/20 anonim ***** válasza:
Testkép zavar..
2013. febr. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Deee neem

Komolyan zsírosodom,csak nem tudom mi a szartól úgy hogy közben centikben változatlan olyan mint nyáron,kilókban meg fogyok...

2013. febr. 4. 19:51
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

A kérdésedből csak pár fontos dolog nem derült ki:

Most hogy nézel ki, mennyire vagy izmos/zsíros, méghozzá lehetőleg vagy fényképpel vagy testzsír%-al alá kellene támasztani. Addig a továbbiakban vaktában válaszolgatunk.. én írhatnám hogy biztosan nem jól eszel, zumbázol: sz.ar mozgást csinálsz, de ez is csak körülírás lenne, amíg nem látjuk a konkrét problémát, segíteni sem tudunk.

2013. febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
de hogy mérjem meg a testzsír százalékom?
2013. febr. 4. 19:55
 8/20 anonim ***** válasza:
48%

[link]



Egyébként az utolsó írásodból már biztos lettem a magam igazában. Akárhogy is eszel, biztos hogy gabonák, keményítőforrások, tejtermékek bőven szerepelnek az étrendedben. Ez mindent megmagyarázna.

2013. febr. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nincs tolómérőnk szóval ez ennyi...
2013. febr. 4. 19:59
 10/20 A kérdező kommentje:

Eredmények:

A testzsírod: 17.81 %

Zsír tömege: 9.62 kg

Zsírmentes testtömeg: 44.38 kg



[link]


ez a szar ezt dobdta ki...

2013. febr. 4. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!