Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hasamon "megynúlt" a bőr a...

Hasamon "megynúlt" a bőr a fogyástól (20kiló) mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés

még 10klót kéne fogynom de a hasam miatt kezd elmenni tőle a kedvem és a remény hogy "lapos" hasam lehet egyszer is..

a felülés segít? vagy mit kéne csinálnom?


2013. ápr. 9. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos tornával nem tudod eltüntetni, csak a hasplasztika segít! :(
2013. ápr. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
18éves vagyok.. :/ nem hiszem hogy megengednék..
2013. ápr. 9. 17:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát igen, csatlakozva az előttem íróhoz, sajnos ezen már csak a sebész tud segíteni. Valószínűleg gyorsan fogytál le ezért alakult ez ki, nem véletlenül szokták mondani, hogy heti 0,5 és 1kg-tól többet nem ajánlott leadni, ezt nemcsak azért hangoztatják, hogy ettől több már megterhelő a szervezet számára, hanem az ilyen dolgok miatt is. 30kg súlyfelesleg nem annyira drasztikus, hogy ne lehetne 1 évig elhúzni a leadását, hanem azonnal, pár hónap alatt meg kelljen tőle szabadulni.
2013. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem fogytam többet 1kilónál (4hónap alatt ment le a 20 kb hetente 1) ezért nem értem hogy miért történt :/
2013. ápr. 9. 17:31
 5/9 anonim válasza:
Ez alkati kérdés sajnos. Én 25 kilót adtam le, orvos által összeállított étrenddel és edzéssel, de a hasamon nem húzódott vissza a bőr. Járok mindenféle kezelésre, egyenlőre a tőzégtől mintha húzódna vissza, de nem tudom, lehet csak beképzelem.
2013. ápr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem szabad meghízni ://
2013. ápr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
4 hónp alatt 20 kiló túl gyors. A heti egy kiló a felső határ, de az egészséges, a heti fél kiló.
2013. ápr. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyorsan fogytál. Én 25 kilót fogytam, de 2 év alatt! Az első évben nem is mozogtam semmit, azóta sportolok, futok, kondizok, aerobikozom felváltva, mégsem múlt el a "kötényhasam" teljesen! :((
2013. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 dieta ***** válasza:
A heti 50-100 deka nem általánosítható. A bőr a testsúly egy százalékának elvesztését képes követni. Ha valaki nagyon túlsúlyos és 160 kg -rol indul kezdhet 1.6 kg fogyással az elején de ha már lefog 95 kg-ra akkor 0.95 kg felet fen áll a kockázata ,hogy a bőre nemképes megfelelően követni a fogyást.Tehát a súlyunk csökkenésével együtt a fogyás mértékét is csökkenteni kell. Általában megmarad a rosszul tervezet fogyókúra következménye mert egy későbbi hízást követni fog a bőr nyúlása ,nem lehet vissza hízni a logó bőrünkbe.
2013. jún. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!