Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 16 eves 159 cm magas, es 48...

16 eves 159 cm magas, es 48 kg u lany vagyok, kovernek talalom magam, soklehet ez? Es mit csinaljak hogy le fodjak minel hamarabb, minel tobbet? Hm?

Figyelt kérdés
utalom igy magam.. :((((
2008. jún. 13. 00:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező. Szerintem inkább azért kellene utálnod magad, mert nagyon vékony vagy. Tessék normálisan enni és sportolni, de Isten őrizz, hogy még fogyjál a végén még kórházba kerülsz.
2008. jún. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy túl kövér, de azt sem lehet mondani, hogy túl sovány vagy. Látni kellene, de valószínűleg egy vékony lány lenne a képen. Nálad sokkal magasabb lányok is szoktak 48 kilók lenni, de az már inkább kóros. Biztos fogsz még nőni pár centit, és valószínűleg néhány kiló is rádmegy még az elkövetkező pár évben, mire beáll a testalkatod. Végezz valami egészséges sportot hobbi szinten, egyél rendesen, ne diétázz, és ha teheted, vegyél csini ruhákat, és akkor minden rendben lesz :)
2008. jún. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!