Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A futásról lenne pár kérdésem!?

A futásról lenne pár kérdésem!?

Figyelt kérdés

nincs rajtam sok felesleg,de nem vagyok megelégedve a fenekemmel és a hasammal,de leginkább a combjaimmal.holnaptól fogok menni futni 40percet minden nap,illetve diétázni fogok.a kérdésem az lenne,hogy futással el lehet érni fogyást?mennyi idő alatt látszódna meg?és azt szeretném,hogy szép,vékony combjaim legyenek! a futástól nem vastagodnak meg???

bármilyen tapasztalatot szívesen fogadok!köszönöm előre is:)


2013. ápr. 11. 22:38
 1/4 anonim ***** válasza:
40 percet?!... minden nap?!... akkor te nagyon jó kondiban vagy ezek szerint! Hogy fogyást el lehet érni a futással az tuti! De nem holnapra az is tuti! Nem vastagodnak meg az is fix! Hajrá! Kitartás!
2013. ápr. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy a térded megsínyli a sok futkározást.
2013. ápr. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A tapasztalataim:

Ha nem vagy valami sportos, akkor ne is számíts, hogy egyből 40 percig majd futni fogsz. Én a tesi órán is mindig utáltam a futást, amikor elkezdtem, akkor első nap 2 percig bírtam futni :D De aztán szép lassan javult az eredmény, 3 hét után 1 perces sétával 15 percet futottam pár héttel később 20 perc egyhuzamban, majd elkezdtem reggel meg este is futni így jött ki a 40 perc. Nekem heti 1 kiló lement és szerintem elég szép formám is lett. Szóval kb másfél- 2 hónap után már szemmel látható eredmény van de mindenki máshogy alakul


Meg én arra várok, hogy szülinapomra pulzus mérőt kapjak, mert nem jó ha túlpörög a szívem, aztán jön az izomláz meg a fáradtság levertség. Az a jó, ha 120-150 között marad a pulzus én csak lassan kocogni szoktam, az időre megyek nem a távolságra

2013. ápr. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Fogyni elsősorban megfelelő étrendtől lehet. A mozgás szerepe csak mintegy 20 %.

Azért az izületeidre vigyázz a futkározással. Vannak annál sokkal jobb és hatékonyabb mozgásformák.

2013. ápr. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!