Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném feszesebbé tenni a...

Szeretném feszesebbé tenni a hasam! Az alakommal nincs bajom, de a hasam elég plötty. Sima tornázással ezt elérhetem?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de a hasamat nem szeretem magamon, és elkezdtem tornázni minden nap, több mint 100 felülést csinálok, de valaki azt mondta, hogy ez nem elég, mert ez csak az izmot erősíti, de a zsírt nem hozza le a hasról, mert én szeretném ha lapos, és sportos lenne. Azt mondták, hogy fogyókúráznom kéne hozzá, de azt meg nem akarom mert az alkatom így is vékony, csak a hasam nem. Valaki tud erről valamit? Elég a felülés, vagy csináljak még hozzá valamit?

2013. ápr. 12. 20:47
 1/3 anonim válasza:
nekem is ugyanez a problémám, magában a felülés tényleg csak izmot erősít, ezért közvetlenül utána kell nyújtani ,nekem egyik ismerősöm ezt ajánlotta ,és igaz, h lassan,de kezd látszani az eredménye! a nyújtást olyan pózban tedd,h hason fekvésből 2kézre támaszkodsz, (kb mint egy fóka, ) és érezdd h feszül a hasad. (ezt a gyakorlatot csinálja egyik barátnőm is ,aki aerobikra jár. ) emellett persze diéta ,fehérjét ,zöldséget,folyadékot igyál sokat.
2013. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az ilyesminek az a neve,hogy rossz,egészségtelen testkompozíció.

vagyis a fejletlen izomzat mellé magas a testzsír.

ilyenkor érdemes az izomzatot felépíteni-formásítani:D-és utána leszedni,egészséges szinte beállítani a testzsírt.

2013. ápr. 13. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

váh:D

első te meg a nyújtástól mit remélsz?

azzal,hogy lenyújtod a megedzett izomcsoportot,nem fogsz jelentősen több kalóriát elégetni.

teljesen más a célja.

ahogyan a has megedzése alapból sem éget el jelentős kalóriákat,ezért is nem alkalmas a fogyáshoz.

2013. ápr. 13. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!