Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilónak nézek ki és...

Hány kilónak nézek ki és mennyit kellene fogynom, hogy ideális, nőies alakom legyen?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, 176 cm

Sportolni is szeretnék, de nem tudom hogy mit. Rubint Réka DVD-re gondoltam és esetleg kocogásra. Jó lesz szerintetek? Elérhetem a szép alakot?



[link]


[link]


2013. ápr. 13. 11:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én is 176 cm vagyok, 75 kiló, s kb. így nézek ki, úgyhogy téged is ennyinek saccollak.


Számomra a tökéletes súly 55-58 kiló lenne, de egyelőre az még messze van, bár van, aki szerint úgy már gebe lennék...

Egyik barátnőm szintén 176 cm és 65 kiló, és nagyon csinos alakja van, szóval lehet, hogy ha elérem a 65-öt, és tetszeni fogok magamnak, akkor ott megállok.


Sportolás tekintetében nem tudok sokat segíteni, nekünk itthon van egy elliptikus trénerünk, én azon szoktam naponta egy órát tornázni. Én szeretem, elég jól megmozgat, a végére úgy izzadok, mint a ló. :)

2013. ápr. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először is ne a kilókkal törődj. Nagyon nagyon szép alakod lehet, ha hajlandó vagy tenni érte! Rubint Réka jó választás, de alapvetően minden mozgásforma jó, amit szívesen és rendszeresen csinálsz. Főleg kezdésnek, legyen az a cél, hogy megszeresd a mozgást és élvezd amit csinálsz és váljon rendszeressé, egész életen át tartó szokássá. Amúgy ha bejön Réka stílusa, nagyon jó választás, jól motivál, szuperül átmozgat, és ne add fel, ha az elején nem megy annyira. Kitartást!
2013. ápr. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Aerob edzés kell ide és szálkásító diéta.

Aerob edzés: gyors séta, szoba/biciklizés, aerobic

Szálkásító diéta: kevés szénhidrát, sok fehérje

Ezekkel lehet szép alakot elérni (tapasztalat), nem rubint rékával.

2013. ápr. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Elárulod, hogy végülis hány kiló vagy? :)
2013. ápr. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
77 :(
2013. ápr. 13. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne szomorkodj, ez még egyáltalán nem vészes!

Ledobsz 10 kilót, és olyan tested lesz, mint egy istennőnek! :)

2013. ápr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Jó alakod van, én elfogadnám. =))
2013. ápr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

szép magas vagy, ehhez viszonyítva annyira nem sok a 77, de jót fog tenni egy kis sport, diéta, szép leszel utána, megéri! Fel a fejjel, ebben a korban olvadnak le a kilók, tapasztalatból írom, én sajnos a duplája vagyok (életkor)

Szerintem a kocogás nagyon jó alapozó, Rubint Réka elég kemény, ha van már edzettséged, akkor menni fog az is.

2013. ápr. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 poiu ***** válasza:

Rendszeres aerob mozgás fontos, nem azért, mert fogyaszt, hanem mert karban tartja az inzulint és az étvágyat. A kevés és rendszertelen inkább árt, mert csak megéhezel tőle. Aerob: séta, bringa, kocogás (ne csapkodd a talpad, mert szétmegy a térded). Szerintema séta a legegyszerűbb, gyalog menj mindenhová, vagy ha messze mész, szállj le előbb a villamosról.

Erőedzés: fegyencedzés, sályzós edzés, bármi, ami erősít és segít megtartani az izmokat.

Diéta: ezeregy lehetőség van. Ha tudsz böjtölni, kipróbálhatod a az időszakos böjtölés valamelyik formáját, ha nem jön be, a legegyszerűbb elhagyni minden keményítőt, gyors szénhidrátot.

2013. ápr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

75-80 kilónak nézlek(izomzattól függ),szerintem 10 kg,de már 5 is szép lenne,persze zsírból. Arra figyelj,hogy a sport mellett próbálj meg egészségesen,tudatosan táplálkozni,mert sajnos a sport nem elég magában.


Jó tanács,hogy eleinte gyalogolj gyorsan,tornázz,biciklizz,mert a kocogást nem biztos,hogy fogja bírni a térded. Én ilyen magassághoz vagyok 65 kg,és hiába csak 22 éves,2 hónap kocogás kicsinálta a térdízületeimet,pedig rendes cipőben futottam. Eleinte az erősítés,biciklizés,hasonlók meg se kottyant,de a futás betette nálam a kaput. Szóval csak óvatosan!:)


22/L

2013. ápr. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!