Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Narancsbőrrel kapcsolatban...

Narancsbőrrel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni! Szeretném eltüntetni, de nem igazán vagyok biztos benne, hogy amivel próbálkozok, az jó-e?

Figyelt kérdés
Problémám az alábbi: 21 éves vagyok,160cm magas,50-52 kilo. A combomon és főként a fenekemen kezdődő narancsbőrt fedeztem fel (kb fél éve van, ezelőtt sosem volt). Gyomorbeteg vagyok, ezért a diéta szóba sem jöhet, mert nem mindegy már így sem, hogy mit eszem. Fogyni sem igazán szeretnék, csak izmosodni, és a narancsbőrt eltüntetni. Egyszerre több formáló tornát is csinálok, heti 3x másfél órát, ezen kívül ugrálókötelezem, hullahoppozom, biciklizem és néha még futni és görkorizni is eljutok, ha az időjárás engedi. Egyre több vizet iszom (napi 2 lityó). Eddig ezekre fogtam a narancsbőr okát, mert középiskolában sportoltam (röplabda), de egyetemen sok a tanulás, és állandóan a gép előtt csinálom a tervrajzokat, vagy a könyv felett görnyedek, alig mozgok és vizet sem ittam eleget. Ezen hónapokkal ezelőtt változtattam, de eredményt még nem láttam. :/ A szénsavas és cukros üdítőket, és méreganyagokkal teli ételeket, italokat eddig is kerültem, tehát nem értem... :( Vagy én vagyok türelmetlen, hogy 2 és fél hónap után valami eredményt várnék? Mondjatok valami okosat nekem! :(

2013. ápr. 13. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Kávé, energiaital, só?

Tészta, kész-, félkész ételek?


Víz: 20 tskg-ként 1 litert kellene, így a 2 még kevés.

Sok zöldség, fehér hús.


Egyébként sok esetben az öröklött kötőszöveti gyengeség is hozzájárul a narancsbőr kialakulásához. Ez ellen egy darabig véd a korod, majd X év fölött az sem.

Nézd meg anyukádat!

Bizonyos mértékig visszaszorítható, de teljesen nem lehet eltüntetni.

2013. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A kommented elején felsorolt dolgok közül egyedül tésztát eszem, nem nagyon tudom száműzni az étrendemből, pedig több helyről hallottam már, hogy ilyen probléma esetén nem árt kerülni a tésztát és a burgonyát. Édesanyám 48 éves, és annyi narancsbőre sincs, mint nekem (pedig gimnazista kora óta ő sem sportol). Lehetséges, hogy édesapám felőli családrészből örökölhettem a kötőszövet gyengeségét... A vízmennyiség növelésével mindenképpen próbálkozom! Köszönöm a választ! :)
2013. ápr. 13. 23:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!