Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az baj, hogy elsőre csak 10...

Az baj, hogy elsőre csak 10 percet bírtam megcsinálni Rubint Réka 40 perces teljes átmozgatásából? (2009-es dvd)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 14. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj.

sőt, okos vagy, hogy abbahagytad, mikor érezted, hogy nem megy több. Lesz ez még jobb is, csak ne add fel. Inkább 10 perc egy hétig, mint megutáld a mozgást és soha ne akard többet csinálni.

Kitartást kívánok!!!

2013. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj!

Esetleg kereshetsz valami könnyebb tornát, hogy legyen siker élményed is, amíg nem leszel jobb formában! :)

2013. ápr. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszi :) csak hát azért aggódok mert ennyivel nem lehet eredményt elérni :(
2013. ápr. 14. 11:47
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A lényeg, hogy edzésről edzésre próbálj meg többet csinálni és ne add fel.
2013. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Dehogynem lehet! ha nem adod fel. Nyugi, két-háromszor 10 perc megy, utána már 15, majd szép lassan több. Ha nem bírod, állj meg pihenni, nyújts egy kicsit, ha úgy érzed, még folytasd egy kicsit, ha nem, elég volt annyi. Amúgy nekem jobban bejött az a dvd, amin 20 perces tornák vannak. Mondjuk elsőre annak is kb a felét bírtam, főleg a hasnak...De annál például azt csináltam, hogy akkor 2-3 ból is megcsináltam 10 percet. majd szépen megerősödsz, nyugi, csak ne add fel .)
2013. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem Pilatesnél és mindenféle hasizomgyakorlatnál van, hogy az első gyakorlatnál kidöglök... Karra súlyzózásnál speciel sosem :D

Ez csak azt jelenti, hogy az ember edzetlen, nyilván bele kell jönni. Eddz tovább :) A semmi után kevés is nyilván nagy lépés, s idővel majd többet bírsz, nyugi.

2013. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) Na nállam pont ellenkezőleg.. a hasizomgyakorlatbol a 30 percest simán végig nyomom bármilyen előedzés nélkül de ahogy gugolásra vagy kitörésre kerül a sor 5 perc után halálomon vagyok másnap alig birok lábraállni :(
2013. ápr. 15. 21:01
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenki másban erősebb, gyengébb. A lényeg, hogy szép fokozatosan csináld, egyre többet.
2013. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem baj egyáltalán, szépen lassan belejössz, ne erőltess semmit. Én amikor először lementem futni 12 évesen, 200 méter után majdnem rosszul voltam, 18 évesen meg már maratont futottam és heti háromszor 10-15 km erőfeszítés nélkül ment.
2013. ápr. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem baj, a lényeg, hogyha elkezdted akkor minden nap, vagy minden másnap kell csinálnod ahhoz, hogy ne szenvedj az izomláztól :D
2013. máj. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!