Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 174 cm és 65 kg! Lent a...

174 cm és 65 kg! Lent a sztori! Segítene valaki?

Figyelt kérdés

174 cm vagyok és 65 kg. Modellkedni szeretnék, beszéltem is már egy modellügynökség vezetőjével, aki mondta, hogy nagyon szimpatikus vagyok és tetszek neki és örülne, ha a modellje lehenék! CSAK azt mondta, hogy 52-53 kg-nak kellene lennem! És minél hamarabb, mert lehetne már munkám is.

Segítenétek?

Tényleg nagyon gyorsan kéne.

Mondjuk arra gondoltam, ha minden nap kb. 500 kalóriát eszek, akkor ez gyorsan lemegy. És ugye most mondaná mindenki, hogy akkor ez vissza is fog jönni. De ha modell leszek, akkor úgyis mindig csak ennyit szabad majd ennem, hogy vissza ne hízzak, ugye?

Kérlek normális válaszokat írjatok!


2009. szept. 23. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
60%
500 kalória az nagyon kevés!! szédülni fogsz kedvetlen leszel és a képekre is befolyással van szerintem 1500 kcal naponta sok folyadék és sport inkább lassan foggy mint gyorsan,.!!!ja és naponta 5 ször egyél kissebbeket h ne álljon le az anyagcseréd
2009. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát...annyira fontos ez neked?

Furcsa, mert kövér lányoknak nem szoktak munkát ajánlani, főleg nem vékony-modellnek.

Ha leakarsz fogyni nem lesz könnyű, mert az egész étkezi szokásodat meg kell változtatni!!!

Tehát 10 kilót le kell adnod minimum. Nem tudod 2 hét alatt leadni, egy hónap alatt sem.

2 hónap alatt letudod adni:

-napi félóra-egy óra intenzív mozgás aerobic, kocogás, bicaj, kondi.....

-sok vízfogyasztás mellett napi max. 1200 kalória!

1200 kalória elosztása 3-5 adagra, úgy h reggelire és ebédre (egy-kettő órakor)egyél 400-400 kalóriát max, és uzsira, tízóraira vagy vacsira egy gyümit vagy kefírt!!!!

-este 18 után ne egyél semmit!!!!

- cukor és fehérliszt semmibe ne legyen!!!!!

-ehetsz: sovány szárnyas, zöldség!!!!

-ehetsz de ne egy kilót, csak maroknyit egyszerre:gyümölcs.

-ajánlom reggelire a teljes kiőrlésű müzlit tejjel.


Ha ezt betartod étkezés-és intenzív sport (sport nélkül nem lesz szép feszes a bőröd)... 2 hónap alatt meglesz a 10 kiló mínusz.

De nagyon nehéz lesz. nem csábulhatsz el.

Ha nagyon akarsz édességet enni: kakaó édesítővel:)

2009. szept. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Igen, csak sajnos minden egyes nap szédelegni fogsz, és gyenge leszel, nem fogsz tudni koncentrálni semmire remegni és zsibbadni fog mindened. Most persze úgygondolod, hogy kibírsz pár hét koplalást egy jó munkáért, ugye? :) Tegyük fel, hogy sikerül lefogynod 53 kgra, mondjuk 2 hónap alatt ezzel a koplalással. A testünk sajnos az izmainkat használja elsődleges energiaforrásként ha nem kap elég tápanyagot, ezért először csak az izmaidból fogsz fogyni. Tehát a mérleg jóval kevesebbet fog mutatni, csak éppen nem fogsz semmivel sem jobban kinézni, mert a zsírpárnácskák ugyanúgy ottmaradnak. A zsírégetéshez mozgás kell, amit 500 kcal mellett nagyon nehezen tudsz megvalósítani- Ez a egyik része amiért nem éri meg. A másik, és a legfontosabb, hogy az egészségedet veszélyezteted vele. A tápanyaghiány miatt felborul a hormonháztartásod és hónapokra, vagy ha sokáig csinálod akár örökre elmaradhat a menstruációd, ami miatt soha nem lehet saját gyermeked.

Gondolom most csak az érdekel, hogy modellhedhess és minél hamarabb megszabadulj a felesleges kilóidtól, de gondolj bele, nem éri meg. Nem modellkedhetsz egész életedben, nem tudom hány éves vagy, de egy modell manapság 25-30 éves kora után már kiöregedettnek számít.

Gondold át, mielőtt elszúrod az egész életed ;)

2009. szept. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a második válaszoló:

amit én adtam tippet, az nem koplalás! Így lehet betegség nélkül lefogyni!

Hajrá neki, de ne a modellmunka miatt, hanem a saját testi egészséged miatt, ami ugye sportból és egészséges táplálkozásból áll. napi 1200 kalória bevitel meglegyen!

2009. szept. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"De ha modell leszek, akkor úgyis mindig csak ennyit szabad majd ennem, hogy vissza ne hízzak, ugye? "


Én csak erre a mondatodra reagálnék, mert a 2. olyan jól leírta, mit kell enned, vedd csak szentírásként, még annyit tennék hozzá, hogy a tojás (mikróban, van olaj nélkül megcsinálva), tofu, és a szója mehet hús helyett egy-egy nap ebédre.


Visszatérve az 500 kcal-s ötletedre: nem. A legvékonyabb high fashion modellek is (értsd: 48 kg, 178 cm) ennél többet esznek (de ők természetesen vékonyak, baromi gyors anyagcserével, és most ne beszéljünk arról az 1%-ról, aki étkezési zavaros). Te, ha mozgással és 1000-1200 kcal-val fogysz le 52 kg-ra, akkor inkább Miranda Kerr-szerű alkatod lesz, ő pedig leírta, mit eszik egy nap, és pontosan azt, amit a 2. írt.


Sok sikert!

2009. szept. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

20:16-os vagyok, ez lemaradt: [link]


(vagy csak keress rá guglin a miranda kerr dietre, már ha tudsz angolul, vagy ha nem, netes szótár ;))


Ami még lemaradt (ez ott van a linkben) Mirandának személyi edzője van, jógázik, pilates-ezik, fut és boxol.


Sok sikert, mégegyszer :)

2009. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
melyik ügynökséghez mentél amúgy? Mert nehogy egy kamu legyen. Írd meg hátha tudok róla véleményt mondani
2009. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7%

Kamukérdés,nem segítek,na lehet pontozni:D

Ennyire primitív SENKI sem lehet,amit leírtál az kb 1adag sültkrumpli,sovány hússal vagy fehér vagy miXD

2009. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ne egyél 3 hétig SEMMIT, és úgy fogytam 15 kg-t és élek:D és vissza sem híztam, bár nem eszek gyakran

14/L

2009. nov. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!