Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mire figyeljek oda fogyásnál/s...

Mire figyeljek oda fogyásnál/szálkásításnál?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő, elszeretném kezdeni a fogyást. 16éves vagyok, 186 cm, 81kg. Leszeretnék fogyni olyan 70kg-ra. Ha minden este folpackkal körbe tekerem magam, és úgy futok, + végzem a Fegyencedzést, akkor sikerülhet 2-3 hónapon belül??? Főleg attól félek, hogy lógni fog a bőröm, de szerintem az a 10-11+ kg nem olyan sok, hogy lógjon a bőröm.

2013. ápr. 18. 20:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Mar ne haragudj,de a 70 kg a 186 cm-hez marha keves.En a helyedben nem fogynek le,de sportolni mindenkeppen sportolnek.Mar csak az egeszseged miatt is.De ez a folpackkal körbetekeres ez erös tulzas.hidd el,a nök nem buknak a csontvaz pasikra.Az izmosak a menök.Sulyzozz inkabb,legalabb ferfiasabb leszel.
2013. ápr. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem akarok csont sovány lenni. :) De nem érzem magam jól a bőrömben. A felesleg az egész testemen szépen elvan "kenve". Mindenhol van, főleg a derekamon,hasamon. "Lötyögök", és ez nagyon zavar. Ezért szeretnék lefogyni. :)
2013. ápr. 18. 21:05
 3/4 A kérdező kommentje:
Főleg, hogy genetikailag anyámra hasonlítok inkább, így a csípőm is szélesebb a kelleténél. A vállam se az igazi.
2013. ápr. 18. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha "lötyögsz",akkor azt jelenti,hogy "puhany" vagy,de semmikeppen nem hajas.A te magassagodhoz 81 kg egyaltalan nem sok.Pont jo.Föleg ha szeles is vagy.Tehat nem az a megoldas,hogy fogyj,hiszen attol meg ugyanugy puha maradsz.Mintahogy mar irtam,sulyzozz,erösits,ezaltal formasabb es kemenyebb lesz a tested.Lehet,meg szedsz is fel egy par kilot,de ne ijedj meg,hisz az izom mindig többet nyom,mint a "zsir".
2013. ápr. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!