Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hónap alatt le lehet fogyni...

2 hónap alatt le lehet fogyni zsírból 4-5 kilót?

Figyelt kérdés

És ha igen akkor tudnátok segíteni az étrendben, hogy mit mikor és mennyit egyek?



Mellette még edzek is.


2013. ápr. 18. 21:42
 1/7 A kérdező kommentje:

Konditerembe járok már két éve, de még csak most kezdtem el komolyabban foglalkozni vele, szóval kéne egy jó szálkásító étrend...


Táplálékkiegészítőket nem használok, nem is fogok, szóval azokat ne vegyétek bele az étrendbe:)


Előre is köszönöm...

2013. ápr. 18. 21:45
 2/7 anonim válasza:

Igen lehet, hogyha komolyan csinálod, és kitartó vagy! :)

Fiú vagy vagy lány? Étrendet találsz a body.builder.hu weboldalon.

Emellé még jól jön heti 3-4 aerob edzés is!

2013. ápr. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 poiu ***** válasza:
8 hét alatt símán fogyhatsz 4-5 kilót. Ezer étrend van, nekem a keményítő és cukormentes diéta jött be.
2013. ápr. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hal, hús, tojás, zöldségek, saláták, napi 3 liter víz legalább.
2013. ápr. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok, 19 éves.
2013. máj. 7. 21:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Bodybuilderen fent van a sárga kapszula olvasd el, van benne 2 féle megközelítés is(CKD, és szénhidrátcsökkentés) mintaétrenddel.Amúgy simán teljesíthető cél.
2013. máj. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kiss Anna Panna válasza:
Hogy áll a diétád? Hisz a bejegyzés alapvetően már 3 hetes. Én a szénhidrát csökkentést ajánlom személy szerint. Tömeget növelni és fogyni egy időben elég nehéz. Menjen a szénhidrát megvonás, természetesen a zöldségek, gyümölcsök, barna rizs (nem kell sok, hisz itt a zöldségszezon), stb stb. jó szénhidrátok ebben az esetben. Az edzéshez evidens, hogy kevesebb energiád lesz, de menjen attól. A kardio most nagyon fontos, hogy beinduljon a szervezetedben a katabolizmus.
2013. máj. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!