Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem csökkent a súlyom?

Miért nem csökkent a súlyom?

Figyelt kérdés
3 hete odafigyelek arra, hogy mit és mennyit eszek. A hasamon látható a változás, de a súlyom ugyanannyi, max pár dekával kevesebb. Ez elég lelombozó. És nem lehet, hogy az izom fejlődése miatt, mivel nem mozogtam semmit eddig...akkor mi lehet az oka? 57-58 kg között vagyok (163cm) és ennyi volt kb a változtatás előtt is.
2013. ápr. 19. 11:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ami a legrosszabb hogy évek óta nem eszek édességet, chipseket, nem iszok üdítőket csak mentes vizet. Tehát nem étkezem egészségtelenül. Évente 2-3x eszek kb gyorskajákat és akkor sem hatalmas mennyiségben, mégis van feleslegem.
2013. ápr. 19. 11:04
 2/12 anonim ***** válasza:
Vizet mennyit iszol?
2013. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2 liter körül
2013. ápr. 19. 11:05
 4/12 anonim ***** válasza:

Most körül, vagy meg is iszod? :)


Mert nem mindegy, hogy az 1,5l vagy 2,5l.

Egyébként, igyál többet mindenképpen.

2013. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megiszom, annyit minimum. De ennyivel is állandóan pisilni futkozok...itthon vagyok akkor elmegy, de 1,5 órás előadásokat nem bírok ki, ha tele iszom magam.
2013. ápr. 19. 11:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Mennyire gondolsz a több alatt?
2013. ápr. 19. 11:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem indítja be rendesen az anyagcseréd, és stagnál a kilód, akkor valamit változtatni kell. Ezért szerintem próbáld meg a 3 litert. Ártani nem árt.

Én is így vagyok, hogy sokat járok wc-re, amióta többet iszok, de ez a jó. Én is már alig várom, hogy hazaérjek sokszor. :D

2013. ápr. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom:) De szerintem nekem kb. zöldségen kellene élnem ahhoz, hogy elérjem az álomalakomat. Alapból könnyen hízok, de eddig könnyen fogytam is( főleg az első pár héten), nem tudom, hogy most mi változott...
2013. ápr. 19. 11:15
 9/12 gabriell88 válasza:
a csak egészséges táplálkozás nem elég a súly csökkenéshez, saját tapasztalat, mozogj hozzá többet és már peregnek is a kilók.Én itthon videók alapján állítottam össze a napi edzést.Elvileg egy edzésnek 50 percnek kell lennie minimum egy nap.Én ezt lebontottam reggel délután és estére.Mindenem fáj, de megéri két nap alatt egy kiló már le is ment,bár még csak én is most kezdtem, de mindenhol azt olvasni és a szakértők is ezt mondják, maga a diéta nem elég.
2013. ápr. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a legjobb edzéssel együtt, de a legtöbb mégis csak az étkezésen múlik. És máskor nekem már vsak ennyivel is mentek le a kilók. PErsze tervezem az futást is mellé, főleg most, hogy itt a jó idő. Csak még beteg vagyok és így nem állok neki.
2013. ápr. 19. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!