Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Felnőttek írjanak, mit tanácso...

Felnőttek írjanak, mit tanácsolnátok? :\

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. 178 cm vagyok és most 75 kg... tavaly 56kg voltam kb. de híztam 20kgt.. nagyon le szeretnék fogyni,de apum és a nevelőanyám mindig csinálnak sütit és nagyon nehéz megállnom,hogy ne egyek belőle és már kicsit elegem van. Már mondtam neki,hogy ez nem jó. De őket ez nem érdekli..már régóta elég kövérek.. és elég vissza taszító számomra,mivel nem akarok én is ilyen sorsra jutni.Sokkal jobb volt amikor vékony voltam meg minden..szóval hát rájuk nem számíthatok. Mit tegyek?:\ legalább olyan 58kg-ra leszeretnék fogyni. (Lány vagyok)

2013. ápr. 20. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Első lépés NE MÁSOKAT hibáztass. Attól, hogy sütit sütnek elég NEKED egy szelettel enni, és 14 évesen ne fogyókúrában gondolkodj hanem sportban. Itt a nyár bicikli, séta, kirándulás, úszás a lényeg mozogj mindig egyél rendszeresen reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora. sokszor kis adagot mint kevésszer sokat és lesz változás.
2013. ápr. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Elöször is nyugi, ehhez a szép termethez a 75 kg nem olyan borzasztóan sok. Érzékeny korban vagy, ezért légy óvatos. A sütizéseket bizony vissza kellene fogni. Ugyanígy "veszélyesek" a különböző rágcsálnivalók (csipszek és társaik), a kólák és társaik, a gyümölcslevek.


Próbálj rendszeresen, napi 4-5 alkalommal étkezni, de csak közepes adagokat. Vagy napi egyszer egyél "pukkaddaásig", de akkor a többi adag szerény legyen. étkezések között nincs nasi! És hogy mit egyél? Sovány húsokat, túrót, zöldségeket, ezekből bátran fogyaszthatsz. A tészta, kenyér nem tilos, de azokkal már légy óvatosabb. Inni igyál teát (lehetőleg cukor nélkül) vagy ízesített, 0 kalóriás ásványvizet.


És kellene valami mozgás is: biciklizés, intenzívebb gyaloglás, úszás, tánc...

2013. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Van itthon szobabiciklim azt szoktam használni.

Meg szeretek sétálni is. Tudom,hogy annyira nem vészes,de nem is a legjobb :\ Csak az a bajom,hogy apukám mondja,hogy mennyit híztál stb..de hiába mondom neki,hogy ne hozzon édességeket meg ilyeneket akkor is hoz és nem értem,hogy miért nem lehet megérteni,hogy NEM KELL..

Anyukámnál nem ilyen a helyzet,mert igazából Ő normálisan étkezik.

2013. ápr. 20. 14:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajna a megoldás tényleg az, hogy meg kell tanulnod nemet mondani. Ez elsőre elég nehéz, de ha belejössz, akkor már automatikusan fog jönni, hogy "sütit?" "kösz, nem"
2013. ápr. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit egyél? Mondj annyit, hogy "köszönöm, nem kérek sütit". Ez ennyire egyszerű.
2013. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mozogj és ha megkívánod inkább dobd ki a chipset kekszet, vagy menjel a közeléből. 178 cm-hez ne akarj 58kg-m lenni . Kb. 65 kg lenne neked az ideális.
2013. júl. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!