Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki túlsúlyos...

Pixi3 kérdése:

Van itt olyan, aki túlsúlyos volt és már nem az?

Figyelt kérdés
Én még az vagyok sajnos, de ezen szeretnék változtatni most. Fősuliba ha felvesznek elfogadhatóan szeretnék kinézni. (sovány sosem foogok tudni lenni genetikai okok miatt ebbe már sajna beletörődtem csak max. molett.) Nektek mennyit sikerült és mennyi idő alatt? Belsőleg is változtál? Lett több barátod/bátrabb lettél? Ismerkedés könnyebb lett? Illetve volt hogy te hozzád ment oda vki? Leginkább olyanoktol varok valaszt akiken tobb mint 20 kg súlyfelesleg volt. Előre is köszi. Egy változni akaró 20 L

2013. ápr. 24. 20:39
 1/5 anonim válasza:
33%
17 vagyok 2évvel ez előtt 110 kg voltam rá szoktam a cigire 85kg vagyok.A cigivel együtt el kezdtem edzeni egészen jó sokat is birok és már jól is nézzek ki.Belsőleg vagányabb vagyok mindenkinek beszólok egy be képzelt p*cs lettem :D
2013. ápr. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Nem tudom pontosan mennyit,de valamiért lefogytam,csak úgy.

Kövér gyerek voltam,mostmár inkább erős vagyok és egyáltalán nem kövér.


Ugyanolyan maradtam belsőre,de már nem fordulok el a tükörtől.

2013. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
4 és fél hónap alatt kb 25 kg ment le.Kapom a huuuu de jól nézel ki,meg stb stb-it.Amúgy,ugyanúgy szar mindenki a fejemre :D(sajnos)
2013. ápr. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem szintén az mint a 3. válaszolónak :D 25kiló körül ment le észreveszik az emberek de amúgy semmi más
2013. ápr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Kamaszkoromban nagyon dagadt srác voltam, a közösségi életem,az egészségem(magas vérnyomás) sem volt éppen tökéletes.Elkezdtem sportolni ez súlyzós edzés volt első körben.Felszedtem néhány kiló izmot, utána pedig lediétáztam úgy ahogyan a nagykönyvben meg van írva.A kezdeti állapotok után nem gondoltam volna, hogy valaha kockás lehet a hasam, pedig sikerült.Az pedig, hogy genetikusan vagy elhízva, egy vicc.BÁRKI tud jól kinézni, ha MINŐSÉGI kajából, MEGFELELŐ mennyiséget eszik, MELLETTE keményen edz, és ELEGET pihen.Az utóbbi kérdésekre a válasz igen, sokkal könnyebb lett ismerkedni,mind párkapcsolat szempontjából, mind haverok szempontjából.Arról nem is beszélve, hogy néhány olyan baráti kapcsolatom is származik a sportokból, amelyek valószínűleg örökre megmaradnak.A harmadik jobban megy a tanulás is.Mindössze elhatározás kérdése, hogy mit akarsz, nyafogsz tovább, hogy genetika, meg miegymás, vagy teszel valamit azért, hogy megváltozz.Amúgy heti 1 kilónál kevesebbet fogytam...
2013. ápr. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!