Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Heti 3 edzés elegendő?

Heti 3 edzés elegendő?

Figyelt kérdés

Diétás étrend mellett járok edzeni, ez abból áll, hogy lefutok 5 km-t a futópadon, 20 percet programon bicajozok, hasazni szoktam, valamint levezetésként a sífutón is eltöltök 20 percet, ezt heti háromszor (összesen így egy edzés 1-1,5 óra között van). 2 napon még a koliban szoktam tornászni egy negyed órát, (youtube-ról), 2 napot pedig pihenek.


Ez így szerintetek elegendő, vagy mindennap kellene mozogni?

19/L


2013. ápr. 25. 09:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ügyesen csinálod, bár ez attól is függ, hogy mennyi súlyfelesleged van! Nyugodtan sportolhatsz mindennap ha élvezed, és az izmaidat sem erőlteted túl! Fontos, hogy sok fehérjét egyél, kevesebb szénhidrátot és zsírt! Ha így folytatod biztos, hogy döbbenetes változásokat fogsz elérni, nagyon hamar! :) Sok sikert és kitartást kívánok!

2013. ápr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

170 cm és 65 kiló vagyok, egy 7-8 kilót szeretnék fogyni. Kedvem az van a sporthoz, csak néha időm nem az egyetem miatt. :) Köszi a biztató szavakat!

2013. ápr. 25. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!