Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Túl ettem magam, ez most...

Túl ettem magam, ez most nagyon elrontottam?

Figyelt kérdés
Kb. 1-2 hónapja egészségesen táplálkozom és mellette rendszeresen sportolok. 54 kg-ról szeretnék lefogyni 50 kg-ra már 51-nél jártam/járok viszont ma nem bírtam tovább és ami csak a kezembe akadt megettem délután. -> 1 nagy bagett, 2 nagy zsemle, 2 óriás túrós süti, 1 nagy tábla csoki, fél zacsi győri édes zabfalat. Annyira tele vagyok ,hogy ma tornázni sem merek mert félek ,h kijönnek a dolgok... Ezt fogom érezni a rucikon? Szűkebbek lesznek? A mérlegen is látszani fog a dolog? Mit tehetnék az ilyen nagy falási rohamok ellen? Ilyenkor nagyon kívánom az édeset és minden "szemét" kaját. Ha nem eszek ilyeneket akkor meg szédelgek rossz a közérzetem és hiába eszek egészségeset ilyenkor nem érem be vele. Ha pedig picit eszek a "nem jó" kajákból nem tudok leállni. SOS
2013. ápr. 25. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha egyszer teleetted magad az nem fog meglátszani. Ahogy egy nap alatt lefogyni sem lehet, úgy meghízni sem.

Megkérdezhetem, hogy az egészséges táplálkozás nálad mit takar? Olyanokra szoktak falási rohamok jönni, akik kiéheztetik magukat.

2013. ápr. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Reggeli: búzakorpás diákrudat pirítok sovány vajkrémmel, 2db győri édes zabfalat, 1 répa, 1 fél paradicsom, uborka, citromos víz sok sima víz és kakaó.

Délelőtt: sok vizet iszok és eszek egy almát.

Ebéd: Vmilyen leves ez ált. 2 merőkanál, második pl. tört krumpli vagy rizs + csirkemell,

Délután 1 db alma


Kb ennyit szoktam enni egy nap. Lehet ,hogy kevés lenne?

2013. ápr. 26. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha elég lenne nem törnének rád falási rohamok.
2013. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
pedig ez elég kiadós..
2013. ápr. 27. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is egészségesen élek, de mellette nem bírnék megenni egy egész tábla csokit. De ha neked ez így elég, hát jó. Ahogy érzed.
2013. ápr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szívesen fogadok minden tanácsot!! :) Te ,hogy szoktad csinálni ,hogy ne legyen falási rohamod?
2013. ápr. 28. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!