Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mindent elrontottam? Rengetege...

Mindent elrontottam? Rengeteget ettem

Figyelt kérdés

sziasztok.eddig majdnem 20 kilót fogytam de most elkezdtem stangálni úgyhogy "szünetet tartottam" a diétámmal.Szoktam hetente 1x egy zabanapot tartani amikor mindent eszek amennyit csak kívánok.Persze nem csülökpörköltet...eddig nem híztam tőle,de ma viszont túlzásba vittem..ezt ettem ma:

Reggeli(7 óra körül)

egy bögre tea édesítőszerrel,2 alma egy kisebb adag zabkása édesítővel

Tízórai nem volt

Ebéd (fél 1-1 körül)

Ilyen WOK-ban készült csirkemell kockák,kelkáposztával,répával,és hagymával összepárolva + 2 alma.utána még éhes voltam,ettem egy joghurtot(82 kcal volt)meg ittam rá egy bögre teát szintén édesítőszerrel.

na itt jön a baj..ettem 2 tál cukormentes müzlit 1,5% os tejjel meg egy 2 almát.Utána jött egy tejberizs(168 kcal) egy doboz gyümölcspürével(130kcal)összekeverve.ez volt olyan 2 körül..majd megint éhes lettem és csináltam magamnak barna toastkenyérből 2 szendvicset..(összesen: 4 toastkenyér,4 csirkemellsonka,póréhagyma,és márványsajtos vajkrém)tudom ezt már nem kellett volna..heti 5 órát szoktam futni.Szerintetek ez most betette a kaput?:(


2012. márc. 7. 15:42
 1/7 A kérdező kommentje:
ja és kb 15:20 kor ettem utoljára
2012. márc. 7. 15:43
 2/7 anonim ***** válasza:

Nálad ez a "mindent elrontottam"???

Nálam ez mondjuk a "kicsit elengedtem magam" kategória, amivel nyugodj meg, nem lehet mindent elrontani - egy nap amúgy sem.

Nyugi, ne görcsölj ezen.

2012. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hú akkor most jobb:) csakmert úgy érzem magam most mint egy ház..:/ mérlegre rá sem merek állni még egy hétig XD
2012. márc. 7. 16:11
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát most közvetlen evés után ne is állj rá, most úgysem a tényleges adatot mutatná, hiszen tele vagy.

De ne aggódj, egy nap alatt lehetetlen meghízni, mint ahogy fogyni sem egy nap alatt fog az ember.

Holnaptól csinálj mindent a szokásos módon, és nem lesz semmi gond!

2012. márc. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm szépen:) rendesek vagytok.
2012. márc. 7. 16:15
 6/7 anonim ***** válasza:

uhh :D ez a "mindent elrontottam"? akkor én mit csináltam a múltkor? :D megettem este 9 és 12 óra között (!): 3 zacskó ropit, kb 200g pattogatott kukoricát, 2 tábla csokit! és mégsem hiztam tőle.

Ez előtt meg tartottam zabahétvégét ami kb igy nézett ki mint a fenti csak egész nap és három napon keresztül! 4 kilóval lettem több, de ez 1 hét alatt le is tisztult rólam amint visszatértem a rendes étkezésre! szóval NYUGI!!!

2012. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hú azta:D köszi nagyon rendes vagy.Tegnap este bevallom még ettem mert éhes voltam..akkor ráálltam a mérlegre és 4 kilóval többet mutatott,viszont reggel felkeltem elmentem wc-re ráálltam,és még KEVESEBB voltam mint szoktam:D ment a zöld kéz :)
2012. márc. 8. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!