Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről az alakról...

Mit gondoltok erről az alakról? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


nem én vagyok a képen, de nekem is ilyen az alkatom


2013. ápr. 26. 17:05
 1/7 A kérdező kommentje:

[link]

ez se én vagyok, de neki is olyan alkata van, mint nekem.

18 éves vagyok. fogynom kéne?

2013. ápr. 26. 17:11
 2/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Átlagos. Ha fogyni nem is, de erősödni nem ártana szerintem. Sokkal vonzóbb egy feszes, formás csaj.
2013. ápr. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a kettőnek köze nincs egymáshoz. Reális válaszért inkább saját képet tölts fel. Arc nélkül úgyse ismer senki.
2013. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szerintem hasonló a kettő, na mindegy. szóval akkor talán az első inkább
2013. ápr. 26. 17:16
 5/7 anonim ***** válasza:
hengerke
2013. ápr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagyságrendekkel kevesebb a súlyfelesleg a 2.-on. Neki körte alakja van, keskeny váll, lapos has, vékony derék, és ehhez szélesebb csípő, comb. Láthatóan "jó kondiban" van.

Az első lehet vonzóbbnak tűnik, de rajta mindenhol, egyenletesen van súlyfelesleg és sokkal több, mint az elsőn.

Egyik sem kövér, gondolom Te se, de a sportolás minden szempontból csak jót tehet. (fogyókúrát ne)

2013. ápr. 26. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 poiu ***** válasza:
Mind azt mondjuk: sportolj!
2013. ápr. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!