Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudtok olyan élelmiszert...

Tudtok olyan élelmiszert mondani, ami hosszú időre elveszi az étvágyat?

Figyelt kérdés

Szeretnék 5 kg-ot leadni, most vagyok 59-60 kg és 170 cm magas. Olyan ételekre lenne szükségem, amik órákra elveszik az étvágyat. Ma ezt nem sikerült összehoznom, ettem egy croissant-ot, natúr joghurtot, egy tányér brokkolis tésztát és egy müzli szeletet. Nektek mi vált be? Mert nagyon éhes vagyok, de ma már nem akarok enni.Holnapi napot okosabban akarom csinálni.

Gondoltam a banánra, mert az eltelít.Vettem abonettet, az jó? Köszi a válaszokat


2013. ápr. 26. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem egyszer a zöld teától nem volt étvágyam kb egész nap
2013. ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Simán ittad a zöld teát, vagy cukorral és citrommal? Köszi a választ amúgy.
2013. ápr. 26. 20:11
 3/14 anonim ***** válasza:

Én a banántól csak éhes tudok lenni egy idő után, de nem vagyunk egyformák.

Valami rostban gazdag étellel kellene próbálkozni. A rostot ugye nem tudjuk megemészteni, de telít és mellesleg szükséges is :) Az olajos magokban speciel sok van, plusz zsír is, engem azok remekül laktatnak. Nyilván van bennük kalória jócskán, de arra is szükség van. Ásványi anyagokban is gazdagok :) Ha már az ember nem eszik sokat, egyen értékesebb cuccokat. Persze sok rost jóval kalóriaszegényebb ételekben is van, nekem most a szilva ugrik be, de rá kell keresni s megnézni, mi szimpatikus és hozzáférhető.

2013. ápr. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha fehérjét eszel és nem szénhidrátot, nem leszel utána hamar éhes.
2013. ápr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
sima földimogyoró nekem több óráig elég
2013. ápr. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a tojást hallottam, ki is próbáltam, és mondhatni nekem bevált. Reggelire megeszem egy sima két tojásos rántottát, és hozzá maximum egy kis zöldséget, és utána egész estig nem érzem, hogy éhes lennék.
2013. ápr. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy marék dió + egy méretes alma jó időre eltelít. De ha éhes vagy, egyél, csak sokszor keveset. Inkább egyél meg napi 6x 2 tojást/almát/kolbászt/stb stb, mint naponta 3 nagy tál rakott krumplit.
2013. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
BACON + Tojás
2013. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
cukor nélkül ittam a teát,de csak azért mert nem szeretem a teában a cukrot :)
2013. ápr. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
A mogyoróra allergiás vagyok, de a tojást és a dió+almát kipróbálom.Köszi a tippeket! Már 1 kg lement, uhogy boldog vagyok.:)
2013. ápr. 28. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!