Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyhatok igy zsírból? Vagy...

Fogyhatok igy zsírból? Vagy csak izomból?

Figyelt kérdés

Ezt az étrendet szeretném követni:

R.: egy szendvics és alma.

E: sovány levesek, amik nem rántással készülnek stb..

főétel: csirke, pulyka, zöldségköretek, húsok, mellőzve a tészta, ritkán egy kis rizs.

U: nem szoktam..

V: egy kisebb gyümölcs. ( banán kivételével, körte)

Mellette szinte mindennapi 1 óra intenziv kardio vagy aerobik.


2013. ápr. 27. 08:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szokásos "női" fogyási praktikák. Az ebéd még elmenne, a többi nem jó. Igen, így izmot is fogsz bőven veszíteni. Reggeli rossz, ebédnél a hús oké, a rizst meg értelmetlen teljesen kiiktatni, vmennyi ch-t kell fogyasztani, mert nem lesz energiád. Minden nap 1 órát tornázni meg teljesen felesleges. De egyébként millió ilyen kérdés volt már itt is. Nem éhezni kell, és nem órákat edzeni naponta, hanem normális étrendet tartani. Nézz utána a szálkásító étrendnek. Minden kajálásnál vinned kéne be fehérjét is, akkor nem fogynál izomból, és nem kéne koplalnod. Ha mellé kevés szénhidrátot eszel, úgyis fogyni fogsz. Egyél húst, tojást, sajtot, mellé pedig kevés rizst, zabot, telj. kiőrlésű kenyeret.
2013. ápr. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Dehogy fogysz izomból. Nem kell elvinni minden hülyeséget amit itt mondanak.

kb. Én is így fogytam le, de én ebédre azt ettem ami éppén volt. (mértékkel)

és nem lóg rajtam a bőr!

semmi baj sincs ezzel, mozogj sokat és minden rendbe lesz!

hajrá :))

2013. ápr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én speciel mindenféle lisztes dolgot száműztem az étrendemből, tehát én a szendvicset hagynám. Helyette fehérjerántotta zöldségekkel, vagy ha hozzám hasonlóan te sem ragaszkodsz a tipikus reggeli kajákhoz, a tegnapi ebéd is mehet. A többi jó, bár azt mondják, ne együnk gyümölcsöt vacsorára, a cukor miatt. Az 1 óra sport szerintem jó lesz, hiszen én 2 hete kezdtem minden nap futni, 20 percről indultam, most már bírom 35 perc körül is. Lassan, de biztosan haladok, hogy közben élvezzem, szeressem is. És már most nem kevés dicséretet kaptam, hogy milyen jól nézek ki, kb 15 kiló felesleggel kezdtem. Kitartást neked! :))
2013. ápr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te jó ég. Ahogy írtam, vannak ezek a tipikus női hülyeségek. Most ezt be is mutatták ketten. Nem a baj, hogy buták vagytok és nem vagytok otthon a témában, ha nem még okoskodtok is. Van annyi normális oldal a neten, ahol utána lehet olvasni, de nem, csak nyomjátok a tipikus női hülyeségeket. Nem szabad gyümölcsöt, meg egyéb állatságok. A fehérjét az izmok építik fel. Ha kevesebbet fogyasztasz, akkor feszíteni fogsz izomból. Szabad utánaolvasni, már tudom, úgyse fogjátok megtenni, meg nem láttam olyan nőt, aki értelmesen lefogyott volna visszahízás nélkül, vagy tartani tudott volna, olyat viszont igen,h éhezéssel lefogyasztotta az izmait, vagy száműzött minden szénhidrátot, utána meg csodálkozott,h alig van energiája. Mindenkinek joga van ahhoz, hogy hülye legyen, nektek is.
2013. ápr. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

El lehet olvasni, nem fog fájni pár oldal információ:


[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!