Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha ezt betartom 2 hétig,...

Ha ezt betartom 2 hétig, fogyhatok vele 3 kilót zsírból?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok kövér,sőt,a súlyom rendben van,de has részen van egy kis felesleg,amit szeretnék lepucolni magamhoz,ugyanis szalagavatóm lesz.


[link]


Ezt a diétát írtam picit át saját magamra.

Az,hogy mennyire egészséges,koplalás-e,Norbiék szidása nem érdekel,csakis a kérdésre válaszoljatok légyszi.


Hétfő

R: 2 doboz 0%-os natúr joghurt,1-1 e.k. UPDATE jam-mel (nem tudom natúran megenni,undorító íze van)

Ebéd: 1/2 grill csirke ecetes uborkasalátával

V: 30 dkg pulykasonka abonettel


Kedd:

R: ugyanaz,mint a hétfő

E: csirkemellfilé ecetes uborkasalátával

V: 2-3 virsli,nagyon kevés mustárral


Szerda:

R: egy db barna buci 2 rántottával,olaj nélkül

E: 250 gramm túró

V: 0%-os joghurt 1 e.k. update jam-mel


Csütörtök:

R: 4 evőkanál zabkorpa,vízzel vagy 1,5%-os tejjel felfőzve

E: csirkemellfilé?grillcsirke?dar.marhahús,tehát valamilyen hús forrás

V: 35 dkg baromfipárizsi,abonettel


Péntek:

R: 100 gramm barna rizs

E: húsleves

V: 2-3 virsli,mustár


2012. febr. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Ne haragudj, de röhejes koplaló diéta. Nem is vártam mást a Kiskegyedtől.


Mozgás? Az úgy lemaradt a kanyarban?

2012. febr. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, a kérdésedre válaszolva, kizártnak tartom, hogy ezzel két hét alatt 3 kilót fogyj zsírból.
2012. febr. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mozgás 40perc kardió minden nap!
2012. febr. 2. 16:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy ha ezt eszed, a hasadból fogynál, de hogy a koleszterined meg a triglicerided megugrik, az tuti. Nagyon egészséges...
2012. febr. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%

Szia!

Én különböző diétákból válogattam egy tökre betartható,nem éhen halós,drasztikus diétát, eredmény heti 1-1,5 kg mínusz. Az én alapelvem a következő: semmilyen lisztből készült étel (sütemények,pörkölttészták,stb),abszolút cukormentesség,és a súlyodnak megfelelően 20kgonként egy liter szénsavmentes ásványvíz/nap. A vörös húsokat teljesen elhagytam, csak a fehér húsokat eszem, és a barna rizst, meg zöldségeket és gyümölcsöket minden mennyiségben. Kenyér helyett pedig abonettet ajánlom,én lidliset használok és tök jó (megfizethető és a szezámmagos kivitel még naturban is ehető) Ja, és még valami; zöld tea,zöld tea,zöld tea. Ha nem bírod az ízét natúrban akkor a citromos változatot ajánlom,mézzel ízesítve. De ne áztasd csak max 3 percig,mert utána csak keseredik. A zöld tea és a víz lényegében a kulcs, mert a zöld tea a lerakódott zsírok ellensége. :)

2012. febr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!