Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezzel a programmal milyen...

Ezzel a programmal milyen eredményeket érhetek el? (több lent)

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja mozgok rendszeresen, heti 3x zsírégető aerobicra járok, (torna, súlyzós edzés, kickbox és/vagy step aerobic együtt 60 percben) ami nagyon jól átmozgat és az izomláz is gyakori vendég nálam azóta. Ezen kívül hétvégenként futni járok, (nem profi módon, egyszerre 6-7 percet futok és ismétlem amíg még jólesik) és be akarom vezetni azt is, hogy a fent maradó napokon itthon tornázzak egy 30 percet.

(torna, hullahoppkarikázás, súlyzós edzés)

Azóta az adagjaim méretét is próbáltam csökkenteni, de tudni kell rólam, hogy nagyon szeretem az anyukám főztjét.. sajnos. Ezzel küzdök mindig. A kenyérről is leszoktattam magam, sosem veszünk már, így kísértés sincs.

Este már nem eszek, max natúr zsírszegény joghurtot szoktam kanalazni a tv előtt.

A problémám az, hogy kénytelen vagyok iskola menzán sínylődni a hétköznapokon és hát nyilván ott nem a legegészségesebb kaják vannak, de erről nem tudok lemondani, mert sokszor délután 5-ig a suliba vagyok és szükségem van egy kis energiára délutánig.


Mit gondoltok, ez eredményes lehet? Nagyon várom a jóindulatú válaszokat és tippeket, hogy mit kéne még tennem az egészségemért. Fontos még az is, hogy ez nálam hosszútávú elhatározás, nem múló gondolat.


2013. ápr. 28. 12:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy esetleg lassabb lesz a fogyás, mint egy szigorú diéta mellett, de szerintem mindenképpen eredményes. :) Ha mértékkel eszel, meglesz a gyümölcse! :)

Viszont egy héten, egy nap pihenést tarts sportban, az kell az izmaidnak. :)

2013. máj. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!