Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek is "megnő" a hasatok...

Nektek is "megnő" a hasatok evés-ivás után?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy reggel mindenkinek laposabb a hasa, de nekem tényleg eléggé megnő, ha iszom és eszem. Hiába fogytam, hiába fogyott a hasam is, nem marad szép lapos, ha csak egy kicsi étel vagy folyadék van benne. Mit kellene tennem? Izmosítani többet? Vagy még sokkal többet fogyjak a hasamból?
2013. ápr. 29. 15:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is. :S Egyetlen pohár víztől is óriási lesz, mintha terhes lennék. :(
2013. ápr. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez természetes, nem kell emiatt fogynod. Bosszantó, de ez van.
2013. ápr. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki tökéletesen deszka,annak evés után is olyan marad a hasa,viszont akinek van hasa annak igen látványos az étkezés utáni "csomó" a derekán...-evés után talán létszik az enyém is de ,inni egy alkalommal3dl-nél nem szoktam többet,tehát az nem észrevehető.
2013. ápr. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez örök rejtély.. rajtam meglátszik még a reggeli is, a gyerekek meg teletömik magukat, és nem látszik...érthetetlen..


még szerencse, hogy eltűnik...(a következő étkezésig)


Ennek van egy előnye: inkább visszafogom magam...

2013. ápr. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%

Igen sajnos..

Ráaadásul én elég sok almát eszek, ami amúgy nem lenne baj, attól nem hízok.

De ha megeszek mondjuk 8 almát egy nap, attól elég durván nagy lesz a hasam.

18/L

2013. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Jèè nektek is megnöl a poci?En meg azt hittem csak nekem!Hàt ez elèg idegesitö dolog,nem?Ha pl reggel megyek valahova,nem eszek semmit mert kiàll a hasam a ruhàba:-(
2013. ápr. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is és annyira idegesítő! :( Amúgy egyik rokonom nádszál vékony, de evés után neki is kikerekedik a hasa, szóval ez ilyen, gondolom, bele kell törődni. :)
2013. ápr. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer valaki azt mondta,hogy ez azért van,mert nincsen hasizmom.Nem tudom tényleg így van-e,de nekem is minden étkezés után bojler hasam lesz.
2013. ápr. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is ezért gondolkodom azon, hogy a hasamra nagyobb figyelmet fordítanék, tehát próbálnám izmosabbá tenni, hátha akkor nem lenne ennyire feltűnő...tehát nem is az a gondom, hogy ha kicsit látszódik, de azért az, hogy alig eszem, és látványosan kigömbölyödik, elég gáz...főleg ha nagyon testre simulós a ruhám:(
2013. ápr. 29. 18:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen ,-ez például lakodalomban vacsora után szűk ruhában nagyon gáz....
2013. ápr. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!