Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy vitaminhiány...

Lehetséges, hogy vitaminhiány miatt nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Hiába a sport, a diéta, nem tudok fogyni. Mások ebben a helyzetben már rég lefogytak volna, de rólam egy deka sem megy le. Lehetséges, hogy vitaminhiány okozza? Volt már valaki hasonló helyzetben?

Ha igen, mi segített?


2013. ápr. 30. 08:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Milyen a diéta és sport?
2013. ápr. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Kor, nem, testsúly, étrend, edzés? Ezek nélkül nem tudunk mit mondani, minden lehetséges.
2013. ápr. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:

nos a kérdés, hogy LEHETSÉGES, HOGY VITAMINHIÁNY MIATT NEM TUDOK FOGYNI?

erre tessék válaszolni, hogy ilyen létezik-e. Nem az a lényeg, hogy a kérdező mit eszik, iszik, sportol, hanem létezik-e, hogy ez előfordul


Amúgy a válaszra én is kíváncsi lennék.

160/75 vagyok, csirkemellet és rizst eszem 1,5 éve, napi 3-4 km-t futok, és 3kilót fogytam a MÁSFÉL ÉV ALATT...

2013. ápr. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem diétás tanácsokat várok!

Aki elkezd normálisan diétázni(vagyis nem éhezteti magát) és mellette sportol(futás, biciklizés),az már pár nap alatt is érzi a hatását. Valószínű, hogy valami gond van velem, ha több hónap után sem indult be a fogyás.

(20 kg súlyfeleslegem van.)

Arra lennék kíváncsi, hogy ezt mi okozhatja.

2013. ápr. 30. 11:17
 5/23 anonim ***** válasza:
Ha fogyni akarsz nem elsősorban rizzsel kéne enni a csirkét, hanem csak zöldséggel. Valamint zsírégetéshez nem biztos h megfelelő a 3-4 km futás. De gondolom nem is ez a célod.
2013. ápr. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Relatív, hogy kinek mit jelent a nem éhezni.

Egyébként ha nem fogysz, akkor valószínű túl sokat eszel vagy keveset sportolsz, mindegy is, mert nincs kalóriadeficit.

2013. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:

a kérdés továbbra is az, hogy LEHETSÉGES, HOGY VITAMINHIÁNY MIATT NEM TUDOK FOGYNI?

erre válaszoljatok!!

2013. ápr. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ha téged ennyire érdekel, tedd fel külön a kérdést.

A kérdezőt elsősorban szerintem a saját fogyása érdekli, nem a vitaminok és a fogyás összefüggéseiről való tudományos értekezéstől fog lefogyni.

2013. ápr. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Vitaminhiány miatt? Munkatáborokban az embereket nem tömik vitaminokkal, mégis fogynak.

Tehát a válasz: NEM!!

Az étrenden múlik minden. Pl. rizzsel nem lehet fogyni.

2013. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
0%

Ha téged ennyire érdekel, tedd fel külön a kérdést.


nem tettem fel külön más kérdést, csak azt másoltam be, amit a KÉRDEZŐ TETT FEL!

2013. ápr. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!