Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A zöldkávétól tényleg lehet...

A zöldkávétól tényleg lehet fogyni? Ha igen, hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 29. 19:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen, ami ettöl fogy, az a pénzed.
2013. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A zöldkávét nem szokták fogyasztani!Nem is lehet normálisan megdarálni mivel a pörkölés után válik darálhatóvá.
2013. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zöldteára gondoltál véletlenül?
2013. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most igen sol oldalon van egy reklám, ami szerint valaki zöldkávétól fogyott egy hónap alatt 15 kg-ot, és most ezt akarja mindenki kipróbálni, akinek nincs annyi esze, hogy észrevegye, ez lehetetlen.
2013. ápr. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fogyni szerintem nem fogsz tőle, de amúgy én már egy ideje fogyasztom (nem azt amit a neten mostanában csodaszerként hirdetnek). Kávéfüggő vagyok és az orvosom ajánlotta, mert egészségesebb, mint a sima kávé. Szóval, ha nem feltétlenül a fogyás a célod, hanem egy egészséges életmód kialakítása akkor csak ajánlani tudom :)
2013. ápr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Megrendeltem a zöld kávét és EGY GRAMMOT SEM FOGYTAM TŐLE!!!vagyis nem teljesen. egy hónapja diétázok elég sokat letudtam adni csak diétával, és zöld kávétól nem fogytam le viszont biztos vagyok benne, hogy ha nem szedném kialakult volna a jojó effektus, ami annyit takar, hogy a leadott kilók sokad magukkal ugranak vissza. a zöld kávénak köszönhetően ez nincs. Azt vettem észre, hogy mióta szedem, nincs annyi erőm enni, így jelentős mértékű kalóriát spórolok meg naponta (kb. 600). Zsírt nem fog égetni mozgás nélkül, azt garantálom. Ha meg mozogsz, akkor sem a kávétól fogsz lefogyni, hanem a mozgástól. Szóval ez inkább étvágycsökkentő, súlymegtartó kapszula.

Amúgy én Vita norma-t szedek, patikákban 3500 forintért lehet kapni.

2013. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!