Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rendszeresen edzek és járok...

Rendszeresen edzek és járok futni, mégse indul meg a fogyás, Mit tegyek? Már lassan kezdek kétségbe esni.

Figyelt kérdés
egy héten rendszeresen járok 3x súlyzós edzést végezni, az edzés mentes napokon meg kocogni járok kb. fél órát. Próbálom kerülni a cukros üdítőket, de egy grammot sem tudtam levinni a fölösből magamról. A lényeg ami még megnehezíti a dolgot, hogy izomból nehogy veszítsek. Sajnos a táplálkozásra se jöttem rá, hogy mit csináljak, hisz nem tehetek meg azt, hogy minden nap megmondtam milyen étel legyen otthon. 18/F 84kg. A súlyom lényegtelen, hogy mennyi, csak az lenne a cél, hogy lemenjen rólam ez a fölös...
2013. máj. 1. 18:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Előzőhőz csak annyit, hogy én össze vissza szarul kajálok, de sima ügy mellé a zsírvesztés és alakulás heti 5-6 intervallos köredzéssel :) Nem túl egészséges,de pont leszarom, utcára menni maszk nélkül sem az, meg a monitort bámulni sem.
2013. máj. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Genetika, szerencse.

Nem fog örökké tartani ^.^

2013. máj. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!