Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni a...

Hogyan tudnék lefogyni a legkönnyebben minimális pénz kiadással?

Figyelt kérdés
17 éves fiú vagyok 190cm és 125kg. magas vérnyomásos vagyok. a diéták nálam nem igazán válnak be... inkább sportolás. mit ajánlanátok? és az körülbelül mennyi időt venne igénybe?
2013. máj. 4. 22:04
 1/3 anonim válasza:
ha minden este elmennél futni 1-2 órát vagy legalább félórát akkor azzal fogynál is.. 16éves vagyok én is fiú és én is ezt csinálom meg gyúrok mellé és így szálkásabb is leszek meg fogyok is..
2013. máj. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sajnos diéta nélkül nem megy.Ha magas vérnyomásos vagy muszáj egy terheléses vizsgálatot csináltatni és annak megfelelően összeállított edzésterv szerint sportolni az elején.Szobabringával kezdhetnél,később vegyél a súlyod miatt egy profi futócipőt /spuri futóboltok nagyon jók/ és kocogj.Jó az úszás is.
2013. máj. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A magas vérnyomásod egyik oka a túlsúlyod, amitől helyes étrend nélkül nem fogsz megszabadulni.

A diéták mindenkinél beválnak. A mozgás csak mintegy 20 %-kal tud hozzájárulni a fogyáshoz, de az alap az étrend.

2013. máj. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!