Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma kezdtem a diétát, és...

Ma kezdtem a diétát, és szívesen meghallgatnám mások tapasztalatait akik szintén lefogytak!?

Figyelt kérdés

129kg vagyok az első célom a 100kg

mivel súlyos vagy cardio magic fitt gépet vettem amin ma 2537 lépést csináltam meg vele ami 360kcal

Reggel tornáztam mivel nem voltam éhes a tornától ezért csak egy pohár tejet ittam 10 óra körül majd délben ettem 2 szelet karajt és két csirke szárnyat vacsorám is ez lesz.

Ti mikor kezdtétek mit ettetek? Teljesen elhagytátok a kenyeret vagy fokozatosan?


2013. máj. 5. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:

A kenyeret nem kell teljesen elhagyni, csak kevesebbet enni és teljeskiőrlésűt. A kajád nagyon kevés, főleg ennyi kilóhoz. A kalóriabázist ajánlom, ott tökéletesen számon lehet tartani, mit és mennyit eszel, kezdőként az a legjobb - szerintem.

És: sok-sok zöldség, gyümölcs, csirke(!), tojás, túró. :)

2013. máj. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tejet elhagyni, kenyeret, lisztes, cukros ételeket, hüvelyeseket, rizst, krumplit szintén. Kell viszont a húsok (halak, tojás) mellé rengeteg zöldség, saláták.

Én teljesen elhagytam a kenyeret és a legkevésbé sem hiányzik. (a teljes kiőrlésűnek csak az íze pocsékabb, semmivel nem kevésbé hizlal).

2013. máj. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!