Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Digitális mérlegek többet...

Digitális mérlegek többet mutatnak mint az analóg?

Figyelt kérdés
Most vettem digitális mérleget és 5 kilóval többet mutat mint az analóg.
2013. máj. 5. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy attól függ, analóg vagy digitális, bár nem tudom.

A mérlegek nem mutatják a súlyodat egyformán, az is számíthat, hova teszed őket... Pontosságot ne várj tőlük, de magukhoz képest, ugyanott használva informálnak arról, hogy hogyan változik a súlyod. Ha a valódi súlyodat akarod megtudni (ami szintén függ attól, hol mérjük, gravitációfüggő, de most hagyjuk ezt :D), ahhoz nem tudom, mi kell, de ha csak fogyni akarsz, akkor akár mérleg se legyen, a centi úgyis fontosabb.

2013. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Itthon a digitális 70 kg körülit mutat, a suliban pedig az analóg kb 6 kilóval kevesebbet, 64,5 kg-ot mért.
2013. máj. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most döntsd el melyik a jobb. 2 hete fogyózom az analóg szerint - 4 kiló a ma vett digitális mérleg szerint 1 kilóval több mint a régi súlyom :-)
2013. máj. 5. 16:58
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk az iskolai mérleg 3 kilóval többet mutat, mint az otthoni, van akinek többel is. (A magasságnál pedig 1-2 centivel kevesebbet.) Jól mondta elődtem valaki. Mérd inkább centikben.
2013. máj. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki!

Tégy rá egy bontatlan csomag lisztet, nézd meg, majd egy bontatlan csomag cukrot, akármit, nézd meg azt is. Ha mindkettő esetében pontosan mutatja az 1 kg-ot, akkor jól mér.

2013. máj. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

valamivel nehezebbel teszteld!

az enyém pl.: 2 és 150 kiló között mér.

2013. máj. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen 1 kilót észre se vette később keresek valami súlyosabbat
2013. máj. 5. 18:12
 8/8 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy súlyt, aminek ismered a tömegét és ha nem pontosan mér, akkor vidd vissza.
2013. máj. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!