Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyott már valaki kalóriaszám...

Fogyott már valaki kalóriaszámolással?

Figyelt kérdés
Hogyan csináltad? mennyit fogytál? hol számoltad ki mennyire van szükséged?
2013. máj. 8. 07:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. máj. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én csak úgy fogyok. Nem viszek be annyi kalóriát, mint amennyit kellene. Nekem sajna csak ez használt. Van kalóriaszámláló-táblázat fent a neten, kiszámolom mi mennyi...Van otthon egy mérlegem lemérem mennyit ehetek... Az elején bonyolult volt, de mára már belejöttem.
2013. máj. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
A táplálék minőségére figyelek, így semmi szükség számolgatásra.
2013. máj. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%

Igen fogyott más valaki.

Úgy csinálta, hogy szabott egy kalóriahatárt magának, és az alatt táplálkozott.

Bármennyit fogyhattak ezzel.

Sokszor a kaloriabazis.hu oldalt használják.


Tudod, hogy ez az egész fölösleges és hülyeség? Hogy a tested nem gép, amibe kitalált mennyiségű energiát kell bevinni, hanem egy komplex szervezet aminek jó minőségű táplálékkal kellene megtölteni a gyomrát?


Tehát nem kalóriára, hanem jóllakásra kellene enni, és nem olyan sz.ar kajákat amiknek számolni kell a kalóriatartalmát mert kóros hízást okoznak, hanem természetesebb, zsírosodást nem okozó élelmiszereket. Ugyanis ennyit és a kalóriaszámlálás alapelmélete, a kalóriamérleg-elmélet, a sz.ar kaják hízást okoznak.. igen, de a jó minőségű tápanyagokkal bevitt plusz kalóriák meg nem, És nekünk ezekre van szükségünk nem sz.ar kajákra.

2013. máj. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én is így fogyok, 1 hónap alatt majdnem 4 kiló lement rólam vele, de mindenképpen fontos, hogy emellett MINŐSÉGI kaját egyél, tehát ne gyorskaja, édesség, cukros üdítők tegyék ki a nap mennyiséget, hanem zöldség, gyümölcs, csirke, túró, tojás stb. :)

Én speciel a kalóriabázist használom, így azt is látom, hogy mondjuk mennyi fehérjét kéne még bevinnem. ^^

2013. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Én is úgy látom,hogy egy kicsit talán beteges számolgatni,de még nincs saját háztartásom nincs mindig minőségi kaja itthon. Zsemle,tészta, ilyenek hiába kérem,hpgy legyen normális néha van persze hús,zöldség,gyümölcs. Ha látják milyen elszánt vagyok csak segítenek.
2013. máj. 8. 10:31
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél zöldeket a piacon, zöldségesnél :)
2013. máj. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kalóriabázis. -15 kg 3 hónap alatt.
2013. máj. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A számolgatásnál az beteges, ha 30 percig szöszmötölsz a kiméregetéssel, folyamatosan ezen görcsölsz, ha csak 1-2 grammal is túlléped a keretet kikészülsz stb.

Nekem napi 20 perc össz-vissz a számolgatás, és felvitel kalóriabázisra... asszem ez talán nem beteges. ;)

2013. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
És az elv, hogy az ételt nem megeszed, hanem számolod? (kérdés, nem ítélkezés)
2013. máj. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!