Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most tényleg visszahíztam,...

Most tényleg visszahíztam, vagy csak a szervezetemből nem ürült ki az étel?

Figyelt kérdés

Múlt héten szombaton még 61 kg voltam,azóta eltelt pár nap,vasárnap eléggé elengedtem magamat és hétfőn is sajna..tudom hogy csúnya dolog,de gondolom nem csak én szoktam..kedden nem nagyon ettem,sőt szerdán sem olyan dolgokat ami bezavarhatna,csak egy kis jégkrémet..már nem fogyóztam,csak súlyt tartok.

Lehet a mensi is közrejátszik,de azóta 2 kg-val több vagyok..:(

Most ez valós hízás,vagy a hétfői temérdek kaját nem ürítette még ki a szervezetem???:((

Most újra fogyókúrába kezdtem.:( A válaszokat nagyon megköszönném!! 19/L


2013. máj. 9. 08:37
 1/10 A kérdező kommentje:
(azóta még nem végeztem"nagy dolgot") :S
2013. máj. 9. 08:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Nagydolog utánn mérd meg a súlyodat, de pár kg-os ingadozás mástól is lehet! (vízvisszatartás például). De ha ilyen módon étkezel félő, hogy vissza fogysz hízni.
2013. máj. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azóta nem változott a súlyom..63 vagyok ugyanúgy..:(

Tudom én azt jól,de nem is fordult elő,csak ebben a pár napban,és ezután nem is fog...

Lehet a menstruáció miatt akkor is,ha már csak egy nap van hátra kb??:s

2013. máj. 9. 08:46
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy fogytál hogy nagyon keveset ettél és most eszel rendesen , akkor valszeg híztál és még hízhatsz is. Mennyit fogytál? Sportolsz? Am attól hogy lefogytál nem kell össze vissza enni mindent, néha belefér, de nem minden egyszerre.
2013. máj. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem sportoltam,és nem sokat,3-4 kg-t fogytam,de semmivel nem ettem többet,és szombaton még 61 voltam,nem gondoltam volna,hogy felszalad így 2 kg..:SSSS
2013. máj. 9. 09:35
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha menstruálsz, akkor a szervezeted visszafogja a vizet, ezáltal 1-2 kilóval többet mutat a mérleg. A menzesz után pár nappal mérd meg magad újra, akkor kapod meg a valósabb eredményt. Nem kell kétségbeesni. ;)
2013. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem híztál.


"tudom hogy csúnya dolog" Nem vagy kicsit túl lelkizős? Csúnya dolog hogy kajáltál mindenfélét? Örülj hogy volt mit, hogy nem vagy beteg és elengedhetted magad. Nem, nem csúnya dolog. Csak rossz szokás, de egyedül magaddal szemben.

2013. máj. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
a példád is bizonyítja, hogy nem fogyókúrázni kell, hanem életmódot váltani.
2013. máj. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ez elég megnyugtató számomra,egyébként biztos ezzel jár az is,hogy hatalmasnak látom magam,eddig sem fogyóztam éppen,hanem a kalóriákat számoltam.Hatalmas ráadás volt,hogy ettől még fogytam is,és igazából azért voltam rosszul,hogy hogy sikerülhetett ez nekem két-három nap alatt,de megnyugodtam valamennyire..:)

Ma még nem is ettem olyan depis voltam emiatt,tudom a koplalás egyáltalán nem megoldás,de úgy gondoltam ha koplalok,akkor beáll ismét a súlyom és utána mehet minden a kalóriaszámolással,ami hálistennek bejött.Nos elvetettem az ötletet,várok pár napot visszaáll-e.:(

Tudom,hogy menstruációkor visszatart a szervezet,de nekem már tényleg nagyon gyenge max még egy napig tart,ezért nem fogtam erre,de tény hogy vasárnap üres gyomorral is nehezebb voltam már!:)

2013. máj. 9. 14:36
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne a kalóriákat számold, hanem jó étrendet válassz. (hal, hús, tojás, a zöldségek széles skálája, no CH.) Akkor semmit nem kell számolgatnod.
2013. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!