Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Meg lehetne oldani? Mennyit...

Meg lehetne oldani? Mennyit fogynék?

Figyelt kérdés

2 hétig csak almát (különbőző fajtákat) ennék, és vizet innék, vagy néha valami update üdítőt. Meg napi egy pohár light kólát, mert az kell. Talán néha egy kis sajtot, abonett kenyeret, nagyon néha valami szalámit. És minimum heti négyszer eljárnék futni.


16 éves fiú, 177 cm magas, most 63 kiló.



2013. máj. 5. 23:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Te fiu letedre a 63 kilodbol(ami amugy se sok) fogyni akarsz??!!

Fix,hogy anorexias vagy,mert normalis ember nem akar 2 hetig csak alman es vizen elni.

Sürgössen keress fel egy szakembert!

2013. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elözö vagyok:egyebkent ehhez a magassaghoz a 63 kg meg egy lanynak se sok,mondhatni idealis.Egy ferfinak meg egyenesen keves,mert a ferfiak azonos magassagnal mindig több kilot nyomnak,mint a nök.
2013. máj. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kamuzol?
2013. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem. Most mértem meg magam, végülis miattatok. :D
2013. máj. 6. 00:08
 5/10 anonim ***** válasza:

Egy gyöngébb izomzatú fiúnak ez egész jó súly lehet, de ha még a válla, mellkasa is keskeny, akkor sem hiszem, hogy különösebb fogyásra lenne szüksége, főleg ilyen kétségbeesett, koplalós módszerekkel...

Amúgy a párom (176 centis) lefogyott egyszer 56 kilóra (bár a fene se megy el a mérlegeken, több kilót is tudnak félremérni, lehet, hogy valójában 60 volt), de azt nem tudta tartani, ha tartotta, szédült és gyenge volt, ha evett, hogy ne legyen ez, hízott. Ilyen is adódhat egy túl alacsony súlynál, elérhető, de minek? (Azért ment le annyira, mert ha van rajta 1 kiló felesleg, az mind a hasán van :) De az elég normális dolog, hogy az embernek hasa van és domborodik, nem homorodik. Attól még karcsú.)

2013. máj. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

amúgy én nem vagyok jó evő. nem szeretek enni, és keveset is eszem, de nem tudatosan. csak az a baj, hogy szarokat eszem. most az utóbbi pár hétben figyelek arra, hogy viszonylag normális kajákat egyek.


de tudom, hogy ez a dolog engem nem viselne meg, nem sanyargatásból csinálnám.


meg persze kell reggel egy bögre kakaó (sovány tejből), azt elfelejtettem.

2013. máj. 6. 00:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Hol az étrendedből a fehérje (hal, hús, tojás) és a zöldségek? Izomleépítést tervezel? Eléred!
2013. máj. 6. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsőre egy kérdés jutott eszembe: szüleid hol vannak, nem látják, hogy mit művelsz magaddal? Ne csináld, tönkre teszed a szervezeted!
2013. máj. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
30%

Le fogod gyengíteni magad.


DE IGAZÁBÓL MINDEGY. Mire felnősz, ugye az lenne a cél hogy erős és egészséges légy.. dolgozz, együtt vigyük előre az országot így mindenkinek jó, de legalább tűrhető élete lehessen. Csapatmunkával, névleg 'nemzetként' tehát nekem is számít, hogy jól egyél, erős legyél..


De nem ez a helyzet. Most 16 éves vagy, lesz talán jó pár munkában töltött éved.. aztán az egész mostani rendszer összeomlik ahogy a fosszilis energiahordozók elfogynak. Tehát rohadt mindegy nekem, hogy milyen egészséges tagja lehetnél a társadalomnak, értékedet veszted mert a túlélésért vívott harcok közben csak egy versenytárs leszel.


Edd az almád meg az ápdét üdítőd, a te bajod.. Sajnállak.

2013. máj. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anyád Gibbonja :D válasza:
Harcművész te egy állat vagy, de igazad van :D... 14 éves vagyok, fiú, 173 cm 65 kg körül.. szerintem nem kéne ilyen hülyeséget csinálnod kérdező.. inkább vigyél fel egy kis izmot, vagy figyelj h ne szarokat egyél!
2013. máj. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!