Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vizsga előtt állok érdemes...

Vizsga előtt állok érdemes elkezdeni a fogyokúrát?

Figyelt kérdés

Fél hónap múlva lesz a vizsgám tanulásra rá kell állnom nagyon szerintetek elkezdjem most a diétát vagy hagyjam vizsga utánra amikor már teljes mértékben tudok figyelni arra, hogy mit eszem?

Azért kérdezem mert azt olvastam hogy tanulás jobban megy ha rendesen étkezik az ember sőt néha egy kis nasi is segíti.


2013. máj. 9. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem hagyd vizsga utánra. tapasztalatból mondom hogy valahányszor elkezdek egy fogyókúrát, az első 1-2 hétben folyton fáj a fejem, fáradt vagyok és morcos így nehéz összpontosítani bármire is :D
2013. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 poiu ***** válasza:
Az igazi fogyókúra nem drasztikus korlátozással kezdődik. Szzerintem ez megfelelő időszak lesz ahhoz, hogy egészségesebbé tedd a kajádat. Ne koplalj, de hagyd abba a szemét evést-ivást. Oszt majd meglátod.
2013. máj. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj egészségesebb enni , mondjuk nem olyan zsíros dolgokat , a cukros üdítőket is elhagyhatod. De koncentrálj a vizsgára. Tehát ha eszel egy kis csokit h jobban tudj gondolkozni nem tragédia, majd vizsga után lesz az :)
2013. máj. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vizsga előtt ajánlott:D
2014. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!