Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ajánlhatom ezt a húsleves...

Ajánlhatom ezt a húsleves receptet fogyókúrázóknak?

Figyelt kérdés

Vezetek egy blogot, és nagyon sokan kérték, hogy írjam le a kedvenc diétás receptemet.

Igazából én sosem fogyókúrázom, meg ilyesmi, csak koplalok, meg alapból vékony vagyok, ezt viszont nem szeretném ajánlani, mert tisztában vagyok vele, hogy egészségtelenül élek, de ezt nem szeretném ajánlani.

Ezt a receptet azonban szeretem.


Húsleves

fél karalábé

fél gumó zeller

5 répa

1 nagy fehérrépa

1 hagyma

fél paprika

730 dkg levesmix (csirkealkatrészek) :) (főzés után ki kell szedni, csak az íz kedvéért)

fél kg csirkemell (megenni)

egész bors

gyömbér


Én ebből csak a levet, a csirkemellet, a sárga, ésf éhérrépát eszem meg.


Le kéne írnom ,hogy mennyi szénhidrát, meg zsír, meg kcal, meg nem tudom, hogy még mit kell nézni van benne.

Ha van ötletetek, hogy hogyan tökéletesítsem, rajta!


Nagyon kösziiii! :)


2013. máj. 12. 16:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben van, mivel krumpli nélküli, simán mehet fogyókúrásoknak is. Én még szoktam beletenni kevés káposztát vagy ha marad karfiol akkor azt is, egyébként zeller, répa, gyökér az alapzöldség nálam is. Tök jó! :)
2013. máj. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ajánlhatod evőpálcikával.
2013. máj. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
41%
A csirkemellet kihagynám. Megfőzve nyögvenyelős. Valamilyen tésztát azért főznék bele. Ettől senki nem hízna meg.
2013. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jó :D

egy kis petrezselyem jöhet még :)

2013. máj. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!