Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A húsleves hízlal tészta és...

A húsleves hízlal tészta és krumpli nélkül?

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 09:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
huslevesbe kell krumpli??
2012. dec. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nem hízlal,

ha tésztával és krumplival ennéd ,akkor sincs benne több mint talán 3-500 kalória,

és ha egy nap nem eszel többet meg mint 2000 kalória,akkor fogyni fogsz,mert a súlytartáshoz is kb min 2500-ra volna szükség,

2012. dec. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az én családom szokott belerakni krumplit, de akkor én most nem fogok! köszi a válaszokat! most kezdtem a fogyókúrát,pajzsmirigy betegségem van, de már szedem rá a gyógyszert, remélem most sikerülni fog, 80kg és 155cm vagyok:(
2012. dec. 1. 09:28
 4/12 anonim ***** válasza:
19%

A húslevesbe kell krumpli!!!!

Amúgy nem hizlal, se krumplival, se anélkül.

2012. dec. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
A húslevesbe az kell, amit te bele szeretnél rakni...ahány ház, annyi szokás
2012. dec. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Pedig nagyon jó a kérdés.


1. a tészta és krumpli szénhidrát tartalma abszolút nem előnyös, sem egészség sem fogyás szempontjából. Ezt tudni kéne, ha itt válaszolunk és főleg ha erre kérdeznek rá. Igen a vércukorszint megemelése, ami kiváltja az inzulinszint megemelkedését a zsírosodás alapvető folyamata, Kérdező ezt nevezed "hízlalásnak". Ez a szó teljesen jól leírja az étel hatását.


2. a tésztában található (gabona) glutén az autoimmun pajzsmirigy problémák gyakori okozója. Hormon pótlással menni fog a fogyás :)

De a gabonák (glutén) elhagyásával még meg is gyógyulhatsz. Ajánlom a kapcsolatfelvételt Dr. Tóth Csabával, Magyar Evolúciós Orvostudományi Társaság elnökével. Ő nálam sokkal teljesebben, hitelesebben tud Neked beszélni a témáról, a lehetséges gyógyulásról, gyógyszer elhagyásról..

2012. dec. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, még arra lennék kíváncsi hogy a sertésmájjal mi a helyzet? hizlal? (keveset ennék belőle)

és hogy készítsem el?

2012. dec. 1. 11:24
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ez attól függ, hogy milyen diétát csinálsz.


Ez a "hizlal-nem hizlal" egy értelmetlen kérdés, mert minden hizlal, ha sokat eszel belőle.


Van, aki a kalóriák alapján dönt.

10 deka krumpli kevesebb kalória, mint 10 deka sertéskaraj, mégis a krumpli a "hizlalóbb", mert magas a szénhidrát tartalma, és ahogy írták előttem: megemeli az inzulin szintet.


Ami nekem bevált, az az volt, hogy nem a kalóriát nézem, hanem a szénhidrát tartalmat.


Kevés szénhidrát és sok fehérje, alacsony glikémiás-indexű szénhidrátokkal, pl: zöldségek, saláta.

Még zsírt is ehetsz, nem a zsír az ellenég, hanem a sok és rossz szénhidrát.


Szóval, szerintem eheted a sertésmájat.


A kenyeret, lisztes dolgokat, tésztát, krumplit, gabonaféléket fogd vissza.


Nekem bejött, 76 kiló voltam, most vagyok 55.

2012. dec. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
46%
Húslevesbe krumpli?!?!?!
2012. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
40%
huslevesbe krumpli, az mar krumplileves, de lenyegtelen, tegyel cs hust meg zoldseget es levest, nem kell se teszta se semmiféle mas szenhidrat.
2012. dec. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!