Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi egy nagy tányér szalmakru...

Napi egy nagy tányér szalmakrumpli és egy tükörtojás hizlal, ha semmi mást nem eszem?

Figyelt kérdés
Imádom a szalmakrumplit és ne szidjatok le a táplálkozási 'szokásaim' miatt, csak arra lennék kíváncsi, hogy ez így mennyi kalória, hízok, ha más ételt nem fogyasztok?
2013. máj. 16. 21:00
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

De azért a Wash nem szapult.


Csak leírja a frankót, sajna vagy nem sajna de igaza van. Én is valami ilyesmi miatt szóltam be még oldalakkal ezelőtt.

2013. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Pedig ez normális tanács volt, csak az agybeteg fogyizók világában nem :D Mindegy, majd úgyis meglátod, mire mész vele, majd mutathatsz előtte-utána képeket :D
2013. máj. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Tény,hogy kéne kicsit változatosabban kajálni.

Lehet ám,hogy pont az étrended miatt van probléma a gyomroddal.

Menj el egy dokihoz,hogy megnézzék mi lehet veled. Ha normális,még táplálkozási tanácsot is fog adni,az alapján,hogy mi a problémád. Nem feltétlenül kell sokat költeni, olcsón is ki lehet jönni,csak olvass utána egy kicsit. Pl ha főzeléket eszel néha az már egészségesebb és nem is drága.

BMI alapján a normál alatti kategóriába tartozol,persze kérdés,hogy a testtömeged miből tevődik össze..

Ha valaki azért naponta mozog legalább fél órát, és nem hajlamos a hízásra,akkor nem kell aggódni annyira az étkezés miatt.

Pár kiló zsírtól megszabadulni nem olyan nehéz. Van egy ismerősöm, mikor elkezdett edzeni a csaj az első 3 hónapban 8 kilótól szabadult meg heti 3x1,5 óra edzéssel. Szerintem nem fogynod kell,csak kicsit átalakítani a dolgokat :)

2013. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Szerintem meg első körben ételeket kellene enned, minimum napi háromszor, úgy mint azt ahogy rajtad kívül az a párszáz millió ember is teszi.
2013. máj. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!