Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jó ez egy, , diétás" reggelinek?

Jó ez egy, , diétás" reggelinek?

Figyelt kérdés

tojásrántottát készítettem a következőképpen:

vaj, 2tojás, felvágott hagymaszár és (felvágott) szalámi--ezeket mind egybe elkészítettem.

Meg még ettem hozzá egy kevés kiflit, hogy ne legyen gond az emésztéssel. Egyébként ha ezt reggelizem(7kor) akkor kibirom vele egészen délig(vagy még tovább) és nem vagyok annyira éhes :)

Nos mit szoltok? Jó diétás reggelinek? Vagy tik hogyan csinálnátok másképp? Az nem gond ha minden reggel tojást eszem??

Köszönöm :)


2013. máj. 22. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azt nem tudtam eddig, hogy a kifli rendbe rakja az emésztést. Hagyd el! Én hagymát nem szoktam enni reggel, inkább egy kis uborkát, de én is minden nap két tojást reggelizem sonkával, vagy rántottaként vagy hamandeggs-ként. Szóval jó lesz.
2013. máj. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen, ez a kiflis elképzelés eléggé morb.


Amúgy egészen tökéletesen jó lenne. Próbáld be egyszer kifli nélkül, s majd láss csodát, szépen megemészted. Egész éjjel gyűlt az epéd, úgy szétcsapod a zsírokat reggel hogy az nem igaz :)

2013. máj. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát csak azért eszek hozzá kiflit mert régebben kenyeret ettem hozzá és igencsak rászoktam :S nem eszek hozzá sok kiflit egyébként csak egy kicsit.. koszi a válaszodat
2013. máj. 22. 10:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Én egyik napról a másikra elhagytam a kenyeret, abszolút semmi gondom nincs azóta a zöldség-rántotta kombóval... Pedig évtizedekig kenyérrel ettem a rántottát (kevéssel, mert közel sem annyira szerettem a kenyeret, mintn a rántottát és a zöldséget). Tudom, nem mindenki ilyen, de talán érdemes lenne megpróbálnod kifli nélkül.

Én hagymát s néha mást is teszek a tojásba, de mivel így még egy zsíros rántottát kapok, nekem se megy magában, eszem is hozzá nyers zöldségeket, uborkát, cukkinit, retket, csírákat :) Nagyon látványosan tud kinézni a tányérom :)


Az nem gond, ha minden reggel tojást eszel. Én szinte minden reggel tojást eszem, valamint délben és sokszor este is, a tojás igen jó étel, különösen, ha házi. Én csak házit eszem.

2013. máj. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Próbáld kifli helyett sajttal enni, + valami zöldség (paradicsom,paprika). Ezt persze úgy mondom hogy én is eszem a kenyeret :D
2013. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kiflinek semmi köze az emésztésedhez.

Én sült baconszalonnás rántottát szoktam reggelizni salátával vagy csemi ubival. (Természetesen kenyér nélkül)

2013. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!