Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan "indítsam újra" az...

Hogyan "indítsam újra" az fogyást?

Figyelt kérdés

Február óta diétázom. Nem kifejezetten fogyózom, csak elhagytam a káros és túlzottan finom kajákat, illetve a nasst. 178 cm vagyok és most 65 kg. Abszolút nincs baj az alakommal, bár pár kilótól még szívesen megszabadulnék.

Fehér kenyeret, tésztát nem eszem. Max családi összejöveteleken hétvégén. Általában pirítóst eszem egy szelet lapkasajttal, és joghurttal. Ez azért, mert ha édeset és sósat is eszem, akkor nem kívánom azt, amelyiket kihagytam. Viszont rendszertelenül eszem és nagyon nagyon ritkán becsúszik egy sajtburger. Pl ma, de előtte csak kb egy hónapja.

Most viszont azzal a módszerrel, amivel eddig 5 kg-ot leadtam , már nem tudok mit kezdeni, mert hetek óta egy árva kilót sem fogytam. Hogy tudnám újra beindítani?


2013. máj. 23. 19:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy eddig bejött az "érzésre" módszer. Ideje megtervezni a napi étrendedet.
2013. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!