Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok! Mennyit kell...

Fiúk, lányok! Mennyit kell fogynom még? 160 cm és 57 kg vagyok. Én még egy 7est gondoltam. Most így nézek ki, még nagyon gáz, feszesednem kell sokat, mert nagyon sok a narancsbőröm. Mit csináljak, hogy szexi legyen az alakom és tetszek magamnak?

Figyelt kérdés

[link]

Tanácsokat kaphatnék, hogy hogy csináljam? Vegetáriánus vagyok egyébként, szóval ha valaki étrendet szeretne mondani, kérem vegye figyelembe ezt.


2013. máj. 26. 17:03
 1/7 anonim válasza:
Fogyókúra kategória!
2013. máj. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Valóban a feszesítésre menj rá, de szerintem fogyni már nem nagyon kell. Nekem ez a testalkat már simán bejön. De persze ne miattunk csináld, hanem ahogy te jól érzed magad. :)
2013. máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fogyni nem nagyon fogyj, csak formálj kicsit :)
2013. máj. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell fogynod, csak feszesíteni. És ne nekünk akarj tetszeni, hanem magadnak.
2013. máj. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

vegetáriánusként mit eszel? Szerintem csökkentsd le a szénhidrátokat 50 alá és a zsírt meg növeld meg (kókuszzsír az vega)

gabonát meg felejtsd el. sztem nagyon sok zsír van rajtad, de izom meg semmi (ugye azért kéne fehérje is) tojást se eszel?:)

2013. máj. 27. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Komplett vega vagy? vagy ovo-lakto? Nem mindegy azért az étrendnél.
2013. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
szerintem ebből az alakból és az adataidból ítélve bőven van mit fogyjál. és 14 cm-vel vagyok magasabb nálad és mégsem érzem magam valami hű de vékonynak :/
2014. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!