Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki milyen fogyokuraval probalk...

Ki milyen fogyokuraval probalkozik?

Figyelt kérdés
Kinek melyik valt be?

2013. máj. 27. 19:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
szintetikaaaaaa
2013. máj. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
reggel egy bogyó délben egy és este. nem dobni szívni! ja és semmi bioo.:DDDDDD
2013. máj. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Istenem?hashajto vagy mi lenne az? Fogysz is tole?
2013. máj. 27. 19:44
 4/11 anonim ***** válasza:

Én egészséges életmóddal próbálkozok! Nálam mondjuk a fogyókúrák eleve ki vannak zárva, mert nem olyan helyzetem, hogy megtehessem, hogy akkor ezt meg azt nem eszek soha. Mármint, ami normál kaja, szóval a nasikat, csokikat, sütiket, szénsavas üdítőket kizártam, ezzel nincs gond.


Én egyszerűen egészségesebb ételeket fogyasztok, azt is mértékkel. Ügyelek a napi 5 étkezésre, a sok zöldség és gyümölcs fogyasztására. A szénhidrátokat és a fehérjét jobban megválogatom, emellett naponta 2-2,5 liter vizet iszok.

Ezenkívül rendszeresen mozgok. Mostanában itthon szoktam tornázni Péntek Enikő vagy Rubint Réka videóira. Futni is szeretnék, az utóbbi 2 hétben sajnos nagyon sok eső esett nálunk, és nem tud felszáradni a pálya, ahol futni szoktam. Ma kint voltam, de állt a víz a pályán, így inkább nem futottam.

2013. máj. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Gratulalok ugyes vagy, es kivanom hogy tovabbra is legyen erod magaddal foglalkozni:) Es is ugyanezeket kizartam, sot a husokat is! abszolut lact-ovo vagyok, es jobban erzem is magam(ennek harom eve mar)! Az utobbi idoben probalkoztam azal hogy mindennap eszek egy kis fozeleket, de annyira fajt a hasam hogy inkabb csak friss gyumolcs es zoldsegnel maradtam, meg a tejtermekeknel! Nalunk is esett az eso, de ez engem nem tartott vissza, igaz nem szaladtam annyit mint maskor, de az eso jol megvert legalabb:))
2013. máj. 27. 19:55
 6/11 anonim válasza:
fehér szellemes ecstasy a nyolcbol de a zöld smileytol meg a jó spuritol se eszel. :D
2013. máj. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
rubint reka videoja azert eleg kemeny!...ezt nem ajanlom kezdonek:)
2013. máj. 27. 19:56
 8/11 anonim válasza:
kábitoszerdizájnerdrogok.:D
2013. máj. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Szellemes:) Orulok hogy szorakoztatsz:)
2013. máj. 27. 19:57
 10/11 anonim ***** válasza:

4. vagyok.

Egyáltalán nem eszel húst? Azért arra szükség lenne. Sovány húst tényleg jó lenne, ha fogyasztanál pl. csirkemell, hal, pulyka, ilyesmi.


Rubint Réka igencsak kemény. Én a van öt perced videóit szeretem, nem sok időt vesz igénybe, viszont ha mind a 3 videóból meg csinálom a 3 kört a végén alig bírok lábra állni. De ez a fáradtság és fájdalom nem rossz, sőt nagyon jóleső érzés, ezért is szeretem! És nagyon hatásos. :)

2013. máj. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!