Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek is anorexiás vagyok?

Szerintetek is anorexiás vagyok?

Figyelt kérdés
a többi osztálytársam azt mondja hogy nagyon vékony vagyok,de én meg dagadtnak érzem magam, bűntudatom van a kajától.szinte mániákusan várom már az edzéseket, hogy elégessem a kalóriákat. amióta kínzom magam rosszabbul tanulok egy kicsit. 162 cm 42 kg 14/l
2013. máj. 28. 15:04
 1/8 Andizsuzsi ***** válasza:
Valószínűleg igen, elindultál az úton. Ha edzésre jársz, az edző mit mond? A terhelést normális étel nélkül hogy bírod?
2013. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Az vagy.
2013. máj. 28. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, a tudatod miatt, bár a súlyod is az alsó határ alatt van.

Aztán majd azt kérdezed miért kicsi a mellem és miért rendszertelen (vagy nem jött meg) a menszesz...

Életmódod keményen belejátszik.

2013. máj. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az vagy. 'szerintünk' ? Mi profi válaszolók vagyunk, ez most nem szerintünk vagy más szerint kérdés, kezeld nyugodtan tényként.


Egészséges ember nem érez bűntudatot (kaja miatt) és nem akar leedzeni megevett kalóriákat. Egészséges ember egészséges kajákat eszik és nem hízik.. De ha fél a hízástól, akkor már lelki beteg (pszichés beteg). A lakosság 1%-át érinti elvileg, mondhatni hogy ritka vagy. Légy büszke beteg, és menj el pszichológushoz, akarj meggyógyulni.

2013. máj. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én 13 éves vagyok, és 43kg.:) Te hány éves vagy? És ne fogyj!!! NEM vagy dagadt:) sőt..;)
2013. máj. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 poiu ***** válasza:
Igen, sétálj be a helyi nevtanba, kapsz segítséget.
2013. máj. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
a súlyod teljesen jó, nem vagy dagadt. a túledzés hízlal, jó ha tudod :) inkább egyél rendes ételeket, azokkal sose fogsz elhízni, esetleg még szálkásodsz is
2013. máj. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Edzőm nem tudja. Hát futni jól tudok de utána kicsit elfáradok. Amúgy az edzéseket viszonylag jól bírom. 14 éves lány vagyok. igen kicsik a melleim de remélem majd megnő. igen, még nem jött meg az első menstuációm sem.
2013. máj. 29. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!