Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom a lapos...

Mit kéne csinálnom a lapos has érdekében? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


ez úgy néz ki mintha terhes lennék:


[link]


Mit csináljak vele? Nagyon szeretnék lapos hasat :))



2013. máj. 29. 19:21
 1/5 anonim válasza:
Szerintem nem olyan gáz. Láttam már rosszabbat is. Én is kb ilyenről indultam. Nekem 84 cm-es volt. 3 hét után meg itt vagyok 67 cm-s derékkal. Nincs benne semmi titok, csak este 6 után már nem eszek, rendszeresen mozgok, és mindennap iszok citromos vizet... Sok sikert. :)
2013. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a hasról szokott a legutoljára lemenni a háj! gondolom máshol is hájas vagy.. Mozogj és egyél sok fehérjét és olvass utána a diétának pl a bodybuilder.hu-n
2013. máj. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért szerintem elég messze van ez egy terhes hastól.
2013. máj. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
azért annyira nem gáz:) szerintem olyan 5-7 kg. napi 5x-i étkezés, sok hús és zöldség, lefekvés előtt 2-3 órával ne egyél. hagyd el a cukros kajákat üdítőket és sportolj valamit heti 4x 1 órát mondjuk:)
2013. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%

hanyszor jarsz nagywc-re???


Tudod mi lapul a borod alatt (a zsiron kivul)? A beleid! Es ha nem kakilsz rendszeresen (napi minimum egy, lehetoleg 2) akkor a belekben levo salakanyag is kinyomja a hasfalat, ami a "terhes vagyok" latszatat kelti.


Megcsinaltam egy tisztito kurat, egy hetig semmi szilard kaja, csak folyadek, plus gyogyteak. A 3-4. nap mar nem nagyon volt kemeny szekletem de megis jott ki cucc rendesen. Miutan a beleim teljesen kiurultek, olyan szintre lelapult a hasam, hogy mar ilyeszto volt.

Puha volt tovabbra is, mert felulest nem csinaltam, de mar lapos volt.

Ezutan csak rajtam mulik, hogy okosan etkezem, rendszeresen wczek es sportolok, hogy a lapos has, feszes has legyen... mert ha lapos es puha az eleg undi... de ha lapos es feszes... hm.. azt nagyon szeretik a fiuk!

2013. máj. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!