Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » L-carnitinet vagy fehérjét...

L-carnitinet vagy fehérjét vegyek?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

165 cm magas, 1év alatt 110kg-ról lefogytam 85kg-ra.

20kg-t szeretnék még leadni. Azonban 2hónapja leállt a fogyás. Heti 3x kardiózok konditerembe 1.5-2órát és 3x sulyzos edzést 1-1.5órát.

Tésztát és krumplit nem eszem, sem süteményt (max szulinapkor)

Étcsoki hetente 5-6kocka. Kenyér: reggel 1szelet rozs.

Csirke húst, pulyka húst és halat eszem barna rizzsel, zöldség korettel v ceklaval, savanyú kaposztaval.

Estére tojás, zsirszegeny tej, túró, natúr hús savanyúsag


2013. máj. 30. 13:07
 1/3 poiu ***** válasza:
Ha megálltál, akkor változtatnod kell. Én elhagynám a kenyeret és rizst, reggelire jobb a tojás, hús, zöldség (kevésbé emeli az inzulint). Nem tudom, mit súlyzózol, de valószínűleg ez nem intenzív edzés, másfél órán át csinálod. Jobb lenne rövidíteni 40 percre, de azt nagyon intenzíven csinálni.
2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 poiu ***** válasza:
Ja, egyik tápkieg sem segít a fogyásban.
2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Húst. Látod írod is hogy reggel kenyeret eszel. Egyél húst..

Estére: tej meg túró helyett hús, zöldség.


Mi értelme lenne 'fehérjét', karnitint venni ha mellette meg kenyeret és tejet eszel? Nem, ha nincs pénzed akkor ne olcsó kenyeret meg túrót egyél - és karnitint hanem a karnitin árából vegyél olcsóbb húsokat, vagy zöldségeket. Rögtön menni fog a fogyás tovább!

Gratula az eddigiekhez és sok sikert!


Figyelj arra, hogy ha véletlenül túl keveset eszel az is lassíthatja a fogyást! Az egészséges táplálkozás nem feltétlen takar kis mennyiséget, a kémiai folyamatainkhoz tápanyag és energia kell, a szép fogyáshoz is.

2013. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!