Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a legjobb megoldás a...

Mi a legjobb megoldás a narancsbőr eltüntetésére? Valami amit házilag is ellehet készíteni.

Figyelt kérdés
2013. máj. 30. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Baconba tekert csirkemáj.

Valami zöldséggel, lehet párolt zöldség.


Ugye a narancsbőrt, mint pangó nedvességet (HKO) a nedvesítő búza, tej, adalékanyagok esetleg gyógyszerek, illetve bizonyos életmódbeli (nem táplálkozás) hatások, problémák okozzák.


De a hús zöldség koszt búzaliszt nélkül elősegíti mind a fogyást, mind a lokális anyagcsere problémák gyógyulását amit máshol pangó nevességnek hívnak. Itt narancsbőrnek.

2013. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi..de még el lehet tüntetni ha már megjelent és eléggé làtszik?..
2013. máj. 30. 16:38
 3/9 nikozia12 ***** válasza:
el. nehezen
2013. máj. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
es hogyan ?
2013. máj. 30. 18:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Én tornával tüntettem el kb 2 hét alatt. Igaz nekem nem volt annyira sok csak a combomon volt hátul. Bőrfeszesítő krémek esetleg még jók lehetnek. De legjobb az alakformáló torna. Én Rubint Réka van 5 perced tornáit csináltam és nagyon bevált :) Ja és a kajálásra annyira nem is figyeltem... bár csökkentettem a mennyiséget és a szénhidrátot de ittam tejet néha vagy ettem olajban sült ételeket, néha még liszteset is.
2013. máj. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
koszike :)
2013. máj. 30. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:

Az, a tej a hosszú siker titka.

Meg a torna, nyilván a kötőszövetnek sokat számít.


Masszázs és krém segíthet, mert kívülről is lehet stimulálni egy adott területen a vérkeringést. Ezért van hatása a masszázsnak, krémeknek narancsbőrre. No persze az életmóddal kéne kezdeni valamit.

2013. máj. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát te biztos jobban tudod, de én valóban csak tornáztam, és eltűnt (semmilyen krémet nem használtam). Az meg ha egy héten egyszer iszok egy pohár tejet biztosan rögtön nem engedi eltűnni a narancsbőrt és nem fogok fogyni egy grammot sem miatta igaz? (nyilván a táplálkozásra is figyelni kell, nem azt mondtam hogy egész nap szénhidráton kell csak élni) 5ös voltam.
2013. máj. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom állítani hogy heti 1 pohár tej minden krónikus betegséget elő fog idézni, megállítja a fogyást stb.


De az tény, hogy rengeteg rendszeresen edző nő lába, feneke narancsbőrös. Örüljön az aki kivétel, de tartsa szem előtt hogy nem mindenki ilyen szerencsés.

2013. máj. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!