Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek ezt kéne tennem?...

Szerintetek ezt kéne tennem? Nem veszélyes amit most csinálok? 18L

Figyelt kérdés

Egy ideje rászoktam, hogy minden este beveszek egy hashajtó tablettát (nagyon lassú az anyagcserém), mert szeretnék kicsit fogyni és máshogy nem megy. ( így már le is ment 2 kiló 2 nap alatt)

De úgy tudom, hogy ez egy idő után tönkreteheti a gyomromat, amit nem igazán akarok. De mivel egyáltalán nem vagyok túlsúlyos ezért ha elmennék dokihoz, és kérnék tőle receptet, hogy írjon fel valami étvágycsökkentőt vagy valami hasonlót, nem adna, mert azt mondaná, hogy nincs szükségem fogyásra... szóval nem tudom mit csináljak, mert én mindenképpen szeretnék fogyni, de a kaja szinte a szenvedélyem, imádok enni. Sportolok, elég izmos vagyok de így csak tartom a súlyomat, sehogy nem tudok leadni, mert nem bírok megválni az édességektől.

('márpedig állj le velük' stb. féle válaszokat ne írjatok légyszi)!


2013. máj. 31. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Az a két nap alatt ami lement tudnod kell hogy csak víz és a belekben maradt salakanyag. A hashajtókkal kéne leállni nem feltétlenül az édességevéssel. Ha nagyon nem bírod megállni kis mértékig azzal együtt is lehet fogyni. Mivel írod is hogy nem vagy túlsúlyos gondolom nem is kéne sokat! Tehát ha rendszeresen tényleg sportolsz heti 4-5x 1 órát, a heti 1-2-3 alkalommal való édességevés mellet normális kajákat eszel(sok hús, zöldség) napi 5x-i étkezéssel akkor nagyjából teljesen le fog rólad menni a felesleges zsír.
2013. máj. 31. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szinte sehogy sem nyerhetsz (de azért van rá mód).


Ha hashajtót szedsz, az bajt fok okozni.

Ha kenyeret eszel, és attól hízol, az is bajt fog okozni.

Ha éhségcsökkentőt eszel, az nem fogja megoldani a bajokat.


Muszáj lesz normális ételeket, húst enned és zöldségeket. Ha imádsz enni, az jó mert legalább meg fogod tudni enni a húst. Sokan nem szeretik (gondolom) és inkább cukrot meg kenyeret esznek, hát látszik is az embereken mit ne mondjak. :)

Édesség: xilittel készült dolgokban gondolkodj. Akár xilites csokoládé, vagy xilites mandula-kókuszlisztes sütemény, torta. <- látod nem írtam hogy állj le az édességekkel. :))

2013. máj. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, segítettetek vele. :) A húst szeretem nem is kicsit, azzal nem lesz baj. Ja és azt kihagytam, hogy zöldséget,gyümölcsöt is sokat eszek.

köszönöm még egyszer! ^^

2013. máj. 31. 22:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!